Martyna Boniewska

O sobie: 
Specjalista do spraw pozycjonowania marki- szkolenia. Projektant graficzny z zamiłowaniem do sztuk plastycznych takich jak malarstwo i rysunek. Właściciel w firmie Emset: specjalistyczne szkolenia z zakresu zarządzania marką: teoretyczne i praktyczne podejście do budowania wizerunku i kształtowania tożsamości marki. Zakres: rozwój kompetencji miękkich, doradztwo indywidalne oraz szkolenia branżowe.
E-mail: 
szkolenia@emset.pl
Sukcesy: 
Do dziś udało mi się przeprowadzić ponad 200 szkoleń w prawie 70 miastach Polski, dzięki czemu liczba przeszkolonych siegnęła do prawie 5 000 osób.
Umiejętności: 
autoprezentacja
przemówienia
szkolenia
Pasja: 
Od dziecka ze sztuką za pan brat. W swoich zbiorach EMSET DESIGN posiadam wiele dzieł typu portret czy abstrakcja. Swoje zamiłowanie do malarstwa udało mi się dodatkowo przenieść na stanowisko projektanta graficznego, dlatego moje portfolio dodatkowo wzbogacone jest o zróżnicowane projekty graficzne dla popularnych marek rynku FMCG.
Motto: 
Marka dla marki.
Mój Cel: 
Wsparcie w kreowaniu Twojej marki.
Mocne strony: 
Kreatywna, odważna, komunikatywna, otwarta, energiczna
Wyzwanie: 
Odkryć nieznane.
Doradzę Ci w: 
Budowanie autorytetu, wystąpienia publiczne, konstruktywna komunikacja, pewność siebie, autoprezentacja, zarządzanie marką: budowanie, rozwój, rewitalizacja.
Miasto: 
Warszawa