Promocja

Chcesz się wyróżnić? Szukasz możliwości promocji za pomocą content marketingu (merytorycznych artykułów na portalu tematycznym)? Zależy Ci na budowaniu wizerunku eksperta i pozyskiwaniu wartościowego ruchu do Twojej strony? Pomożemy Ci dotrzeć do Twoich odbiorców!

Formy promocji szkoleń, szkół i uczelni na Edulider.pl :

1. Bezpłatny dostęp do nowoczesnej platformy promocyjnej, gdzie możesz publikować własne artykuły (skierowane do czytelników portalu), ogłoszenia i informacje o usługach (np. szkoleniach, konferencjach czy publikacjach naukowych).  Możesz zarejestrować w portalu jako firma szkoleniowa, trener lub uczelnia.

UWAGA! Akceptujemy tylko unikalne artykuły, czyli treści wcześniej nigdy nieopublikowane. Jeśli nie masz czasu na pisanie opcja 2 (patrz poniżej) będzie prawdopodobnie bardziej odpowiednia, gdyż artykuł napiszemy dla Ciebie.

 

2. Artykuł informacyjny z unikalnym tytułem, zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek i napisany przez redakcję Edulider.pl (ok. 250 słów, link zewnętrzny do strony, promowany na stronie głównej). Opcja płatna. W przypadku dostarczenia notki informacyjnej przez reklamodawcę cena ustalana jest indywidualnie.

*Przykład 1: WSB we Wrocławiu

*Przykład 2 Imperium Szkoleniowe

*Przykład 3 Smart Matura

 

3. Artykuł ekspercki z unikalnym tytułem, zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek i napisany przez redakcję Edulider.pl (ok. 600 słów, linki zewnętrzne, grafika, video, promowany na stronie głównej przez około 14 dni). Opcja płatna. W cenie promocja na Facebooku i Google +.

 

*Przykład 1 Co ludzie powiedzą

*Przykład 2 Szkoła Językowa No problem

*Przykład 3 Europejski Instytut Edukacji Engram

 

3. Banner rotacyjny pojawiający się na wybranych podstronach serwisu lub logotyp „Wspierają Nas” na stronie głównej  - opcja płatna uzgodniana indywidualnie.

 

4. Kampanie reklamowe szkoleń w Internecie z użyciem Google Adwords (PPC - linki sponsorowane) oraz SEO - optymalizacja pod wyszukiwarki dla trenerów, firm szkoleniowych i uczelni - opcja płatna uzgodniana indywidualnie.

*powyższe opcje reklamowe można łączyć

 

Chcesz zapoznać się ze szczegłówą ofertą handlową? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza - kontakt

 

Kto czyta artykuły na Edulider.pl?

Czytelnikami serwisu są osoby szukające dróg rozwoju na płaszczyźnie życia zawodowego i osobistego, w myśl idei lifelong learning. Portal skupia osoby w wieku 18+, które się uczą i doskonalą, a także te, w których centrum pracy zawodowej jest człowiek (trenerzy, edukatorzy, managerzy). Udostępniamy materiały Eduliderów, w szczególności ludzi, którzy poprzez inwestycję w siebie osiągnęli satysfakcję... i którzy dalej się rozwijają.

 

Statystyki

W 2017 roku odwiedziło nas blisko 228 000 unikalnych użytkowników (to ponad 40% więcej niż w zeszłym roku) oraz odnotowaliśmy 308 000 unikalnych odsłon. Nasz portal śledzony jest przez czytelników z Polski i zza granicy. Znajdujemy się na topowych pozycjach w wyszukiwarkach pod wieloma frazami związanymi z nowoczesną edukacją, szkoleniami i rozwojem umiejętności. Do tej pory promowaliśmy firmy szkoleniowe, szkoły językowe, uczelnie oraz ciekawe inicjatywy edukacyjne m.in.:  zpsb.pl; studiujwanglii.pl; empikschool.com; maltalingua.pl; medme.pl; instytutkwadrat.pl; handlowa.eu; zak.edu.pl, gammadiscover.pl, pirinstitut.pl, gigacon.org.

polski instytut rozwoju

it w uczelniach

edukacja

Promujemy:

  • kursy i szkolenia
  • oferty nowoczesnych uczelni

  • oferty ośrodków szkoleniowych
  • sylwetki liderów edukacji i biznesu

 

Czytaj więcej o promocji szkoły na Edulider.pl

Reklama szkół na portalach edukacyjnych jest jedną z najskuteczniejszych form promocji. W labiryncie różnych ofert edukacyjnych, trzeba się wyróżnić, by dotrzeć do potencjalnego studenta. Zapraszamy uczelnie i szkoły wyższe do prezentacji swojej oferty na stronach Edulider.pl.

Prosimy o bezpośredni kontakt za pomocą formularza - kontakt.