Marzena Krzewińska

O sobie: 
Dla mnie najważniejsze jest wydobycie z każdego najlepszego potencjału jaki dana osoba posiada w sobie. Moje dotychczasowe wykształcenie oraz ścieżka zawodowa zawierają w sobie elementy interdyscyplinarne, co poszerza moje pole widzenia klienta, problemu, czy zadania. Kilka lat pracy na stanowisku kierowniczym, to solidne doświadczenie, które pomaga lepiej rozumieć optykę problemów moich klientów, a także podnosi efektywność moich działań jako profesjonalnego coacha. Mając wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, integracji patrzę na pracownika w szerszej perspektywie niż zazwyczaj ma to miejsce. W swojej pracy łączę praktykę menedżera z bogatą wiedzą z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi, psychologi motywacji, coachingu. Nie uznaję słowa „problem” tylko „wyzwanie”. Uważam, że pozytywna atmosfera w pracy, jasne reguły oraz korzystanie z mocnych stron pracowników to bezcenny kapitał dla każdej organizacji Coaching jest dla mnie zwieńczeniem interdyscyplinarnej wiedzy, którą posiadam oraz doświadczenia zawodowego. Możliwością efektywnego wspierania ludzi w ich rozwoju osobistym oraz karierze zawodowej. Rzucam wyzwania jak rękawicę i inspiruję do działania. Jestem dla swoich klientów wsparciem m.in. w szukaniu nowych możliwości, adaptacji w zmieniających się warunkach, weryfikowaniu dotychczasowych działań. Zachęcam do pokonywania własnych barier oraz szukania możliwości. Na co dzień jestem praktykującym coachem, doradcą w obszarze ZZL w tym strategicznego ZZL, trenerem kompetencji miękkich, piszę artykuły z obszaru coachingu i bloga dla menedżerów. Jestem autorem kompendium „Coachem się jest, a nie bywa” oraz zadań coachingowych. Moimi klientami są głównie: kluczowi pracownicy, specjaliści, kadra menedżerska, top management, właściciele firm z sektora usług, handlu i produkcji, finansów, IT, edukacji.
E-mail: 
marzena.krzewinska@inspirujacypartner.com.pl
Sukcesy: 
Moje sukcesy zawodowe: - robienie zawodowa tego, co sprawia mi ogromną przyjemność - zadowoleni klienci, zwłaszcza Ci reprezentujący Top Management - współpraca z ludźmi, którzy mają odwagę wprowadzać w życie własne pomysły - przeprowadzenie ponad 800 sesji coachingowych - wydanie kompendium "Coachem się jest, a nie bywa", do którego napisania inspiracją były sesje coachingowe - systematyczne podnoszenie poziomu warsztatu - autorskie programy rozwojowe
Umiejętności: 
coaching
komunikacja
motywacja
Pasja: 
Bycie Coachem dla mnie to coś więcej niż praca... To pasja. To forma działania, wspierania, aktywizowania, inspirowania, pod którą podpisuję się obiema rękami. Myślę, że gdy człowiekowi coś w duszy gra a ten słucha tej muzyki i za nią idzie, to rozwija ją a przez to i siebie. Staje się wiarygodny, prawdziwy, spójny zarówno dla siebie i innych Podróże do niebanalnych miejsc, ciekawość ludzi i świata. Improwizacje kulinarne dla moich najbliższych.
Motto: 
"Przy odrobinie dobrej woli małe rzeczy stają się wielkie, a przy braku woli duże rzeczy przestają istnieć."
Mocne strony: 
• wysoka etyka, uczciwość: kręgosłup i serce do tego, co się robi • świadome , aktywne słuchanie • empatia, otwarcie na ludzi, a także ich indywidualizm i niepowtarzalność • głęboki szacunek dla drugiego człowieka • dobrze rozwinięty zmysł obserwacji • wysoka samoświadomość • ciekawość • cierpliwość • wytrwałość • niezależność • jasność myślenia • koncentracja na rozwiązaniach • obiektywizm • adaptacja • potrzeba ciągłego doskonalenia się • budowanie relacji z drugim człowiekiem • bycie „tu i teraz” dla klienta czerpanie inspiracji z własnego doświadczenia m.n. z wielu szkół coachingu, filozofii Kaizen • bycie przewodnikiem, inspiratorem, wsparciem, partnerem dla drugiego człowieka a nie gwiazdą
Doradzę Ci w: 
Mój obszar działania to: - coaching: indywidualny, zespołowy, executive, business - sesje focusowe - wprowadzanie kultury coachingowej - zarządzanie coachingowe - zarządzanie zmianą - zarządzanie zasobami ludzkimi - strategiczne zarządzanie zasobami ludzkimi - adaptacja nowego pracownika, wypalenie zawodowe, zachowania organizacyjne - integracja pracowników m.in. pokoleń, działów, introwertyzm to zaleta doceń swego pracownika - doradztwo - współtworzenie i udział w projektach szkoleniowych oraz audytach, - asesor w badaniach metodą Assessment i Development Center - szkolenia w m.in. w obszarze: zarządzania zmianą, komunikacji, informacji zwrotnej, sprzedaży, negocjacji, motywowania, leadership ( w tym szkolenia na specjalne zamówienia) - tworzenie indywidualnych projektów rozwojowych na zamówienie - programy autorskie "Tata manager", "Strefa Taty", "kurs Inspiracji"
Miasto: 
Sosnowiec