Stowarzyszenie SAWARES

O sobie: 
Stowarzyszenie skupia wokół siebie młodych indywidualistów - przedstawicieli różnych branż i środowisk, przedsiębiorców, naturalnych liderów. Wiemy jak ważne w każdej dziedzinie życia są kompetencje osobiste. Dlatego organizujemy praktyczne warsztaty, dzięki którym można rzetelnie wypracować umiejętności takie jak: komunikacja, czytanie mowy ciała, skuteczna argumentacja, rozpoznawanie i obrona przed manipulacją, kreowanie wizerunku, nawiązywanie relacji, zarządzanie sobą w czasie, organizacja itp. Warsztaty ułatwiają poznanie swoich naturalnych predyspozycji. Osoby, które do nas dołączają w krótkim czasie staja się lepiej notowane w życiu zawodowym jak i prywatnym.
E-mail: 
contact@sawares.eu
Sukcesy: 
Poczytajcie sami: http://sawares.eu/opinie/.
Umiejętności: 
inteligencja emocjonalna
komunikacja
samoświadomość
Pasja: 
Rozwój Osobisty
Motto: 
Rozwój osobisty to najprzyjemniejsze hobby!
Mój Cel: 
Poradność życiowa
Mocne strony: 
Działamy od ponad 10 lat. Warsztaty poprowadzi trener z bogatym doświadczeniem zawodowym, biznesowym i społecznym. Edukację w tym zakresie rozpoczął w Wojskowej Szkole Wyższej na kierunku oficerów politycznych. Posiada dodatkowo wykształcenie i doświadczenie pedagogiczno-psychologiczne oraz instruktorsko-wychowawcze. Jest praktykiem z ponad 20-letnim stażem, co gwarantuje uczestnikom wysoką efektywność warsztatów.
Marzenie: 
Nie spełniamy, ale damy Ci narzędzia dzięki którym łatwiej będzie Ci je osiągnąć :)
Wyzwanie: 
Rozwijanie kompetencji osobistych.
Doradzę Ci w: 
komunikacji, czytaniu mowy ciała, skutecznej argumentacji, rozpoznawaniu i obronie przed manipulacją, kreowaniu wizerunku, nawiązywaniu relacji, zarządzaniu sobą w czasie, organizacji
Miasto: 
Warszawa