Ceros

Opis działalności: 
Centrum Rozowju Osobistego jest firmą oferującą szkolenia otwarte oraz biznesowe, a także coachingi indywidualne i biznesowe. Nasz trener - Rafał Daniluk - posiada ponad cztery lata aktywnego i bardzo praktycznego doświadczenia. Prowadzi i współprowadzi szkolenia z szeroko rozumianego rozwoju osobistego. Obecnie specjalizujemy się w następujących dziedzinach: - trenerstwo, wystąpienia publiczne i prowadzenie grup, - coaching – indywidualna praca z klientem, - psychosomatyka – odkrywanie konfliktów psychologicznych, które przyczyniły się do powstania choroby, - zmiana przekonań i rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych, - praca ze stresem i radzenie sobie z trudnymi emocjami, - rodzina – systemowe podejście do zrozumienia psychiki jednostki.
E-mail: 
anna.tymofiejczuk@ceros.pl
Sukcesy: 
100% satysfakcji klientów z każdego przeprowadzonego przez nas szkolenia oraz coachingu. Nasza polityka "Zwrotu całości pieniędzy przy braku zadowolenia z usług" nie była zrealizowana od początku istnienia firmy. 90% naszych klientów to klienci z polecenia - przyjdź, i przekonaj się sam, że warto!
Cele: 
Naszym największem celem jest to, aby Ceros było miejscem, w którym każdy, kto zechce skorzystać z dobrodziejstw rozwoju osobistego, mógł z nich w etyczny i skuteczny sposób skorzystać.
Doradzamy w: 
- Zmianie przekonań oraz rozwiązywaniu konfliktów wewnętrznych, które mogą utrudniać funkcjonowanie. - Trenerstwie oraz prowadzeniu grup - Tym, jak ulepszyć wystąpienia publiczne, - Indiwidualnych coachingach i pracy z klientem - pomożemy Ci ulepszyć te sfery, w których widzisz problem - Odkrywaniu konfliktów psychologicznych, które przyczyniły się do powstania choroby, czyli mają podłoże psychosomatyczne. Będzie to polepszać stan zdrowia oraz samopoczucie. - Radzeniu z trudnymi, niechcianymi emocjami - Pracy ze stresem - jak spowodować redukcję stresu oraz wydobyć z niego wszystko to, co jest korzystne - Systemowe podejście do zrozumienia psychiki jednostki na podstawie przekonań rodzinnych i wychowania.
Organizowane kursy: 
Obecnie organizujemy następujące szkolenia: - Sztuka budowania relacji i rozwiązywania konfliktów w relacjach - Coaching: jak wspierać i prowadzić innych przez zmiany (poziom I) - Techniki łagodzenia stresu i radzenia sobie z niechcianymi emocjami - Historie Rodzinne I: jak dziedziczymy sposób myślenia i zachowania - Psychosomatyka I & II: wpływ stresu i sposobu myślenia na zdrowie - Autocoaching: samodzielna zmiana przekonań - Public Speaking I: trening wystąpień publicznych i skutecznej komunikacji - Przekonywanie, wywieranie wpływu i sztuka argumentacji (poziom I) - Public Speaking II: trening wystąpień publicznych i skutecznej komunikacji - Strategie efektywności: decyduj, planuj, działaj z motywacją i twórz nowe nawyki - Zdrowe poczucie własnej wartości i naturalna pewność siebie
Miasto: 
Warszawa