Europejski Instytut Edukacji Engram

Opis działalności: 
Europejski Instytut Edukacji Engram to jedyna w Polsce certyfikowana szkoła efektywnej nauki. Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy sygnatariuszem Kodeksu Dobrych Praktyk Firm Szkoleniowych. Do tej pory program „Ucz się inteligentnie – angielski w skojarzeniach” ukończyło 22 050 uczniów z całej Polski. Głównym kierunkiem naszych działań jest rozwijanie zdolności uczenia się poprzez zdobycie praktycznych umiejętności: trwałego zapamiętywania, pracy z informacją, efektywnego czytania oraz inteligentnego notowania. Umiejętności te pozwalają w skuteczny sposób przyswoić i opanować materiał szkolny. Proponowane przez nas techniki uczenia się stanowią podstawę najbardziej rozwiniętych systemów edukacyjnych na świecie. Na rynku szkoleniowym działamy od 2004r. – tym samym, tradycja naszych usług sięga już 10 lat. Jesteśmy jedyną w Polsce certyfikowaną szkołą świadczącą swoje usługi w zakresie nowoczesnej edukacji. Prowadzimy szkolenia skierowane dla nauczycieli, pedagogów i dyrektorów szkół. Dotychczas przeszkoliliśmy ponad 6 000 nauczycieli. Wierzymy i jesteśmy głęboko przekonani, o tym, że…wiedza o tym jak się uczyć jest najważniejszą umiejętnością w życiu!
E-mail: 
instytut@euroengram.edu.pl
Sukcesy: 
Instytut Engram został wyróżniony znakiem Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało nam tytuł Miejsca Odkrywania Talentów. Otrzymaliśmy również godło Firma Szkoleniowa Roku 2013. Posiadamy ponad 5 000 rekomendacji pochodzących od uczniów, rodziców, nauczycieli oraz szkół, z którymi współpracujemy.
Cele: 
Misją Instytutu jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem poprzez propagowanie metod efektywnego uczenia się, wykorzystując przy tym najnowsze technologie.
Organizowane kursy: 
Ucz się inteligentnie, Antykujon, Szybki angielski metodą Colina Rose
Nasza kadra: 
Zespół EIE Engram tworzy doświadczona kadra wysoko wykwalifikowanych specjalistów: psychologów, pedagogów, lektorów językowych, logopedów, psychoterapeutów, terapeutów zajęciowych, trenerów biznesu, doradców zawodowych i psychospołecznych. Są wśród nich asystenci wyższych uczelni publicznych i prywatnych, doktoranci, a także autorzy programów edukacyjnych realizowanych w oparciu o dotacje unijne.