JPB Doradztwo Personalne s.c.

Opis działalności: 
Naszą specjalizacją są szkolenia, doskonalenie umiejętności zawodowych oraz podnoszenie kwalifikacji opiekunek i opiekunów. Prowadzimy szkolenia dla opiekunów w żłobku i klubie dziecięcym, opiekunów dziennych, wolontariuszy, opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych, opiekunek dziecięcych. Organizujemy warsztaty dla niań i rodziców. Zajmujemy się również doradztwem personalnym i rekrutacją.
E-mail: 
jpb@jpb.pl
Sukcesy: 
Posiadamy pozytywną decyzję Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej nr 14/2012, 15/2012, 33/2012 o zatwierdzeniu programów szkoleń zgodnych z ustawą o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.
Cele: 
Naszym celem jest indywidualne podejście do potrzeb każdego z uczestników szkolenia. Staramy się dostosowywać zagadnienia to specyfiki grupy. Chcemy jak najlepiej przygotować uczestników do pracy, dlatego każdego z naszych szkoleń zawiera moduł dotyczący specyfiki rynku pracy usług opiekuńczych.
Doradzamy w: 
Pomagamy osobom, które zgłaszają się do nas wybrać najbardziej odpowiednie dla nich szkolenie, doradzamy jaką ścieżkę zawodową wybrać i w jaki sposób osiągnąć założony cel.
Organizowane kursy: 
Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym -szkolenie pełne oraz uzupełniające, Opiekun dzienny -szkolenie pełne oraz uzupełniające, Wolontariusz, Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych, Opiekunka dziecięca.
Nasza kadra: 
Zatrudniamy trenerów - wykładowców posiadających bogate, wieloletnie doświadczenie zarówno w praktycznej pracy z dziećmi czy osobami starszymi, jak i w prowadzeniu zajęć.
Miasto: 
Warszawa