MDszkolenia.pl

Opis działalności: 
MDszkolenia.pl jest firmą doradczo-szkoleniową. Dostarczamy profesjonalną wiedzę oraz eksperckie umiejętności w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Naszą ambicją jest oferowanie Klientom wysokiej jakości usług szkoleniowych oraz specjalistyczny consulting IT. Oferta firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.
E-mail: 
biuro@mdszkolenia.pl
Sukcesy: 
Dlaczego my? Jesteśmy placówką wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.16/00046/2016, posiadamy wpis do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych, dzięki czemu wydajemy świadectwa certyfikowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, należymy do Bazy Usług Rozwojowych, jesteśmy Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjno Testowym CERTIPORT oraz Certyfikowanym Laboratorium Edukacyjnym ECDL, dla rodzin posiadających Opolską Kartę Rodziny i Seniora oferujemy atrakcyjne rabaty, uczestniczymy w projekcie „Kluczbork dla rodziny +” oraz „Gmina Kluczbork dla Seniora”, honorujemy „Karta Dużej Rodziny”, współpracujemy z Opolską Izbą Gospodarczą oraz Izbą Gospodarczą „Śląsk”, posiadamy certyfikat „Firma Godna Zaufania” oraz „Firma z Zasadami”, jesteśmy laureatem konkursu „Opolska Marka 2015″.
Cele: 
Idea powstania firmy szkoleniowej MDszkolenia.pl, to traktowanie wiedzy i umiejętności, jako klucza, który otwiera drzwi do nowych wyzwań oraz możliwości. Naszą misją jest przekazanie praktycznych kompetencji, aby podejmować nowe zadania oraz rozwijać przyspieszać realizację obecnych obowiązków.
Doradzamy w: 
Naszą specjalnością są zagadnienia komputerowe, które coraz mocniej są obecne szczególnie w takich obszarach jak zarządzanie, logistyka, biznes, marketing, czy prace biurowo-administracyjne. Wierzymy, że nowe technologie wymagają nowoczesnego podejścia do szkoleń i właśnie w ten sposób podchodzimy do ich organizacji i realizacji.
Organizowane kursy: 
Specjalizujemy się w szkoleniach z zakresu technologii internetowych, graficznych, programistycznych oraz komputerowych
Miasto: 
Kluczbork