Medivia Ośrodek Psychologiczno Edukacyjny

Opis działalności: 
Ośrodek Psychologiczno Edukacyjny Medivia jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w dziedzinie szkoleń psychologicznych i coaching’u, realizując szkolenia dla biznesu, nauczycieli, kadry medycznej, pracowników ośrodków pomocy społecznej oraz osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować Państwu najwyższej jakości usługi. Posiadamy unikalne doświadczenia i praktykę. Nasi wykładowcy pochodzą z różnych środowisk, dysponując odmiennym wykształceniem i doświadczeniem. Realizując szkolenia dbamy o wymagającą i aktywną formę zajęć oraz komfortową atmosferę, jak również o to by przekazywana wiedza obok solidnych podstaw naukowych opierała się na rzeczywistych zagadnieniach i przykładach z życia, pozwalając na jej efektywne zastosowanie w praktyce. Nasza firma zapewnia również fachową diagnozę oraz szeroki wachlarz wsparcia psychologicznego zarówno indywidualnego jak i grupowego.
E-mail: 
info@medivia.pl
Cele: 
Nadrzędnym celem naszej Firmy jest podnoszenie kwalifikacji poprzez organizowanie szkoleń z zakresu psychologii, socjologii, doradztwa zawodowego oraz technologii informacyjnej. Mamy przyjemność zaproponować Państwu pakiet szkoleń, który opracowany jest specjalnie pod kątem potrzeb klienta. Nasze szkolenia podnoszą kompetencje uczestników na polu zarządzania, skutecznego podejmowania decyzji, przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu, jednocześnie obejmując trening osobowościowy - odporność na stres, pewność siebie, opanowanie. Bezpośrednim efektem naszych starań jest unowocześnienie metod działania w Państwa Instytucji oraz poprawa jakości i komfortu pracy. Przekłada się to na polepszenie wizerunku oraz skuteczność funkcjonowania. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską (szkoła trenerów II stopnia).
Organizowane kursy: 
Ośrodek Psychologiczno Edukacyjny Medivia realizuje szkolenia, treningi, warsztaty i kursy zarówno dla firm jak i osób prywatnych. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia dla placówek edukacyjnych w tym uczniów, rodziców oraz nauczycieli a także szkolenia dla kadry medycznej oraz administracji publicznej. Aby w pełni zaspokoić państwa oczekiwania i potrzeby istnieje możliwość przeprowadzenia warsztatów, treningów oraz szkoleń na indywidualne zamówienie klienta. Cena, miejsce oraz sposób realizacji zostanie uzgodniony indywidualnie.
Nasza kadra: 
Wiemy, że dobrą kadrę stanowią ludzie, dlatego nasz zespół cechuje umiejętność posługiwania się wiedzą interdyscyplinarną, swoboda komunikacji, kreatywność oraz motywacja do działania.
Miasto: 
Łódź