Jolanta Uran-Gędłek

O sobie: 
W szkoleniach najbardziej lubię, kontakt z ludźmi i wymianę doświadczeń, to zawsze są transakcje dwustronne. Mam ogromną satysfakcję kiedy odkrywamy wspólnie z uczestnikami nową przestrzeń w ich środowisku zawodowym i pracy. Każde szkolenie jest rodzajem udoskonalonej „wariacji” na temat który dobrze znam – inaczej nie mogłabym tego robić już ponad 15 lat.
E-mail: 
j.uran@jugtraining.pl
Sukcesy: 
Moje największe osiągnięcie życiowe to syn Alan – z zawodu motion designer – ma duży talent i potencjał, jeszcze na studiach nakręcił film o Tadeuszu Różewiczu na jego 80 urodziny, oraz to że mogę robić to co lubię, gdybym nie szkoliła, to pracowałabym w szkole, więc cieszę się że prowadzę szkolenia dla dorosłych, taka forma pracy najbardziej mi odpowiada.
Umiejętności: 
coaching
komunikacja
motywacja
Pasja: 
Moja pasją i hobby jest moja praca , to wielkie szczęście robić to co jest Twoją pasją i lubić swoją pracę, potem jest moja rodzina: mąż i dorosły już syn (kiedyś było inaczej) a na końcu praca w ogrodzie, grzebanie w ziemi bardzo dobrze mi robi, poza tym lubię jeszcze praktykę jogi.
Motto: 
Moja maksyma życiowa... Jest tylko jedna droga, która wiedzie człowieka do prawdziwej doskonałości: twarda szkoła życia. Albert Einstein
Mój Cel: 
Za 5 lat będę dalej pracować z ludźmi i mam nadzieję mieszkać już w nowym domu.
Mocne strony: 
W sobie najbardziej cenię i lubię swój upór i wytrwałość pozwoliły mi zrealizować wiele różnych pomysłów nawet tych z kategorii niezwykłe.
Marzenie: 
Północne Włochy - Toskania - już w przyszłym roku.
Wyzwanie: 
mieć satysfakcję z każdego dobrze przeprowadzonego szkolenia
Doradzę Ci w: 
w szkoleniach : udzielanie informacji zwrotnej, komunikacja w organizacji, przywództwo, motywowanie pozafinansowe, współpraca w zespole i zarządzanie zespołem. Pomogę zbadać potrzeby rozwojowe i szkoleniowe, motywację pracowników - wdrożyć system oceny i rozwoju kompetencji zawodowych.
Miasto: 
Rudawa k.Krakowa