Szkoła Asesorów

Firma/Instytucja: 
Experum HR
Miasto: 
Wrocław
Adres: 
ul. Karola Szajnochy 11

„Szkoła Asesorów to doskonały sposób, by na własnej skórze przekonać się, czym jest AC/DC oraz posiąść kompleksową wiedzę na temat projektowania i prowadzenia sesji, a także diagnozy, tworzenia raportów i udzielania informacji zwrotnej. Zajęcia mają przejrzystą strukturę i tworzą logiczny ciąg, ale zawsze jest czas na zadawanie pytań i pogłębienie wybranego tematu. Ogromną zaletą jest nacisk na praktykę, choć na wstępie znalazło się też miejsce na solidne podwaliny teoretyczne”.

Natalia Urbańska – HR Director, Divante

_________________________

„Znakomita wiedza merytoryczna prowadzącego zachęca do poszerzania swej wiedzy. Potrafi zarazić pozytywną energią i przekonać do zdiagnozowania siebie, a potem innych. Cały kurs znacznie poszerza horyzonty i daje wzrost kompetencji oraz pozwala odkryć ukryte w sobie zasoby”.

Grzegorz Śliwiński – Kierownik Operacyjny, LOTOS Paliwa

_________________________

Szanowni Państwo,

To, że Assessment i Development Center są najskuteczniejszymi metodami diagnozy kompetencji, to każdy wie, ale nie każdy wie, że kluczowym „elementem” tych metodologii jest osoba Asesora. Od niego zależy czy o AC/DC nadal będziemy mówili jako o najefektywniejszej metodzie.

Biorąc pod uwagę to, oraz fakt, że od ponad 20 lat realizujemy diagnozy wg metodologii Assessment/Development Center uruchomiliśmy „Szkołę Asesorów”. Dzielimy się w niej doświadczeniami, dzięki którym można zostać Asesorem.
_________________________

„Dzięki uczestnictwu w Szkole Asesorów poznałam w pełni stronę techniczną zawodu. Miałam możliwość uczestniczenia w ćwiczeniach pełniąc role diagnozowanego oraz asesora, co dało mi obraz i próbkę odczuć z obu stron. To, co jednak najbardziej utkwi mi w pamięci, to etyka działalności asesora. Wiele narzędzi HRowych, które są niepoprawnie wykorzystywane często powoduje niechęć i strach uczestników, przez co tracą one na wartości dla głównych zainteresowanych. Po Szkole Asesorów każdy z uczestników ma solidne etyczne i merytoryczne podstawy do wykonywania AC czy DC. Dodatkowo gwarantowane praktyki stanowią doskonałe uzupełnienie. Polecam w 100%!”

Agnieszka Bilska - HR & Training Officer, DoubleTree by Hilton Wroclaw

_________________________

„Doskonałe szkolenie zorientowane na dostarczenie niezbędnej wiedzy, wykształcenie umiejętności praktycznych jak i „wychowanie” uczestników do roli asesora AC/DC. Prowadzący idealnie łączą zainteresowania naukowe z wieloletnim doświadczeniem oraz z rolą mentora prowadzącego po meandrach rozległej wiedzy asesorskiej, dając nie tylko narzędzia, ale również budując charakter i odpowiednie podejście do wykonywania roli asesora. Jeśli dodać do tego otwarte forum wymiany wiedzy ze współuczestnikami, mogę śmiało powiedzieć, że to, co otrzymałam jako adept Szkoły Asesorów przerosło moje oczekiwania w jak najlepszym tego słowa znaczeniu”.

Agata Nowak - Specjalista ds. Personalnych, Redknee

We wrześniu ruszamy z jesienną edycją Szkoły Asesorów.

Dodatkowe informacje i możliwość zgłoszenia znajdziecie tu: Szkoła Asesorów - edycja jesienna.

W przypadku dodatkowych pytań jestem do dyspozycji.

Do zobaczenia

Janusz Dziewit - trener
+48 746 642 842

Galeria: 
Rodzaj szkolenia/usługi: 
Biznesowe
Kategoria wiekowa odbiorców: 
18-26
26-35
35-46
46-55
55+