Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale

Firma/Instytucja: 
http://rowinskabusinesscoaching.com

 

Książka mojego autorstwa, która jest połączeniem moich doświadczeń prywatnych oraz coachingowych.

Zawiera moje prywatne życiowe historie oraz ćwiczenia z których korzystałam po to aby:

  • odkryć swoją misję życiową oraz wartości
  • zbudować wiarę i pewność siebie
  • pozbyć się ograniczeń i strachu
  • świadomie wytyczać cele
  • zuchwale wyruszyć przed siebie

Cena
39,00 zł brutto 


                    
Zamów książkę na stronie:

http://rowinskabusinesscoaching.com/sklep/

 

OPINIE - CO MÓWIĄ INNI?

"Książka ta to udział w prawdziwej historii zmagań z trudnościami życia, w prawdziwych emocjach, 
przepleciony dojrzałą refleksją. To spektakularny pokaz siły i determinacji, którą wyzwala przekucie trudności w cele i poszukiwanie odpowiedzi na to, czym jest szczęście.

Bez udziału autentycznym w swoim życiu można czuć się jak dryfujący statek, a dryfujący statek może kiedyś zawinie do obranego portu, a może się rozbije. Weź odpowiedzialność za swoje życie i przy pomocy zaproponowanych, indywidualnych ćwiczeń - inspirujących, wspierających oraz mobilizujących do pracy nad sobą - świadomie podążaj, obierając kurs na docelowy port.

Wartością tej książki jest możliwość uczenia się, odkrywania i rozwijania siebie w pożądanym kierunku, szerokość spojrzenia i pogłębienie samoświadomości. Uczy ona tego, co moim zdaniem jest najistotniejsze - bycia autentycznie w kontakcie ze sobą, a to jest drogą do budowania dojrzałych relacji z drugim człowiekiem.

Autorka przekazuje zdobytą wiedzę, swoje doświadczenia i umiejętności, dając tym samym możliwość rozwoju innym uczestnikom, których kierunek określa myśl „Eksploruj, czerpiąc z życia inspirację".

Anna Krupińska

psycholog, certyfikowany trener biznesu, coach

 

Jeżeli jeszcze nie wystartowałeś, książka Kamili pomoże Ci znaleźć motywację do zrobienia pierwszego kroku.

Jeżeli start masz za sobą, pozwoli Ci nabrać tak niezbędnego rozpędu. Niezwykle cenna dla wszystkich zabiegających o to, by zdobywać najwyższe oceny w każdej dziedzinie życia.

Studiuj ją niezwykle uważnie.

Paweł Mazur

Dyrektor Sprzedaży Sentemo Sp. z o.o.

 

Książka Kamili Rowińskiej „Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale”,  podobnie zresztą  jak seminarium o tym tytule, w którym wzięłam udział ze swoimi najaktywniejszymi menedżerami,  wiele zmieniła w moim praktycznym podejściu do planowania i realizacji celów życiowych i biznesowych, które sobie postawiłam i co jakiś czas weryfikuję, aby spełniać swoje marzenia i żyć aktywnie, pełnią życia.

Polecam tę książkę każdemu kto czuje się zagubiony, sfrustrowany swoim życiem, pracą, sytuacją finansową, lub też zwyczajnie chce szybciej osiągać swoje cele życiowe i realizować marzenia, albo też prowadzi zespół ludzi i chce ich zmotywować do większej aktywności i samodyscypliny w realizacji planów. Ważne jest odpowiedzialne podejście do wykonania zadanych ćwiczeń, gdyż one są kluczowe dla zrozumienia co należy zrobić, aby posuwać się w odpowiednim kierunku, szybciej i  naprawdę skutecznie!

Mira Spa

Manager Colway Sp. Jawna

 

Galeria: 
Książka Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale
Rodzaj szkolenia/usługi: 
Psychologiczne/NLP
Kategoria wiekowa odbiorców: 
18-26
26-35
35-46
46-55