Coaching doda Ci skrzydeł!

Firma/Instytucja: 
Uskrzydlamy
Miasto: 
Warszawa

Jak uskrzydlamy?

 

Poprzez COACHING.

 My znamy pytania – klient odpowiedzi.

Coaching to uważne wsłuchiwanie.
To zadawanie ważnych pytań i znajdowanie odpowiedzi.
To podróż do siebie i przed siebie.

To lot ku zmianie.
 

 

 Ci, których przekonuje „wiara i czucie” mówią, że Coaching jest magiczny.

Ci, którym bliskie są „szkiełko i oko” twierdzą, że Coaching to architekt zmian.
 

Jedni i drudzy mają rację!

Poznaj nas bliżej. Wejdź na USKRZYDLAMY.PL!

 


 

Więcej…

 

Każdy moment jest dobry na rozpoczęcie podróży w towarzystwie coacha. Azymut wyznaczasz Ty, a my wspieramy Ciebie na każdym etapie osiągania zmiany. Pomagamy odnaleźć wewnętrzną siłę, dzięki której realizujesz rzeczy niemożliwe, by poczuć spełnienie w życiu zarówno zawodowym, jak i prywatnym. By poczuć skrzydła u ramion.
 

Indywidualne sesje coachingowe są trampoliną w procesie zmiany. Coach jest tym, który pomaga zauważyć często ukryty potencjał i wykorzystać go do osiągania celów, spełniania marzeń. Połączenie naszego doświadczenia biznesowego i pasji do pracy z ludźmi pozwala nam dostrzec więcej. Wierzymy, że tylko równowaga między wszystkimi płaszczyznami życia gwarantuje pełen sukces i daje prawdziwą radość.

Coaching to metoda rozwoju osobistego. To proces, dzięki któremu osiągniesz wyznaczony cel. To szereg indywidualnych spotkań, podczas których wyzwolisz kreatywność i odkryjesz swój wewnętrzny potencjał.  To partnerska relacja z coachem, która koncentruje się na rozwiązaniach (nie na problemach!). To wreszcie praca nad rozwojem nowych strategii myślenia i działania, nad poszukiwaniem nowych dróg, które doprowadzą cię tam, gdzie chcesz być -  zarówno prywatnie, jak i zawodowo.
By być tam, gdzie poczujesz spełnienie.

Galeria: 
Rodzaj szkolenia/usługi: 
Biznesowe
Psychologiczne/NLP
Kategoria wiekowa odbiorców: 
18-26
26-35
35-46
46-55
55+