Programowanie baz danych - podstawy języka SQL

Firma/Instytucja: 
GeekON Krystian Brożek
Miasto: 
Wrocław

O kursie

Aby umiejętnie korzystać z wszechobecnych baz danych, należy sprawnie się po nich poruszać, odczytując zawarte w nich informacje. Przydaje się wtedy znajomość języka SQL, jaką my pomagamy zdobyć na naszych wyjątkowo tanich szkoleniach SQL. Kierujemy je do nowych użytkowników platform, którzy chcą nauczyć się wszystkiego od podstaw, i do użytkowników już doświadczonych, pragnących efektywniej wykorzystywać bazy danych.

Jedno szkolenie obejmuje lekcje trwające 16h, na których większość czasu przeznacza się na ćwiczenia. Najpierw objaśniamy pojęcia i zagadnienia, a później sprawdzamy wiedzę uczniów, dając im do wykonania zadania o różnym stopniu trudności. Grupy szkoleniowe są małe, liczą do 12 osób, dlatego nauczyciel może skupić się na każdym uczniu z osobna.

Czego można nauczyć się na naszych szkoleniach SQL? Wykorzystywania informacji z istniejących baz danych, modyfikowania ich, kreowania nowych baz danych i optymalizowania tworzonych zapytań. Pilnujemy, by nasi uczniowie zdobyli te umiejętności i ułatwili sobie pracę. W większości firm wykorzystuje się już bazy relacyjne i język SQL.

Nie zostawiamy swoich podopiecznych na pastwę losu, tylko dajemy im możliwość utrzymania kontaktu z nauczycielem. Jeszcze po szkoleniu przesyłamy zadania do wykonania, odpowiadamy na pytania i służymy pomocą, robiąc to wszystko za darmo.

Mentoring po szkoleniu

Jakie szkolenia są najbardziej wartościowe? Te, które łączą teorię z praktyką. Istotnym elementem jest też to, by uczestnik po zakończonym szkoleniu dalej pogłębiał zdobytą wiedzę, a szczególnie cenna jest wtedy możliwość bezpośredniego kontaktu z wykładowcą.

Oferowane przez nas szkolenie daje dużą ilość informacji na temat języka SQL. Niestety brak systematycznego ćwiczenia zaprzepaści zdobyte umiejętności, dlatego wiemy jak ważna jest praktyka - w GeekON mamy filozofię, że uczymy po to, aby uczestnicy naszych szkoleń potrafili wykorzystywać w praktyce zdobytą wiedzę.

Dlatego też każdy uczestnik szkoleń przez dwa miesiące (raz w tygodniu) otrzymuje od nas kilkanaście ćwiczeń do samodzielnego wykonania. Wraz z kolejnymi zadaniami przesyłamy odpowiedzi do poprzednich oraz dołączamy opisy tych trudniejszych, aby każdy mógł zrozumieć tworzenie skomplikowanych zapytań.

 

Rodzaj szkolenia/usługi: 
Edukacyjne
Kategoria wiekowa odbiorców: 
18-26
26-35
35-46
46-55
55+