Serwis Informacyjny| Ogłoszenia

07 lp. 2017

Często możemy spotkać się ze zadaniem, że im szybciej zaczniemy się uczyć angielskiego, tym lepsze uzyskamy rezultaty. Właśnie dlatego wielu rodzicom zależy, aby ich dziecko miało kontakt z językiem obcym już w ciągu pierwszych lat swojego życia. W jaki sposób możemy oswoić je z angielskim i pomóc w jego późniejszej nauce?

07 lp. 2017

Twoje dziecko nie radzi sobie z angielskim w szkole? Przyniesione do domu świadectwo wyraźnie wskazuje na to, że najwyższy czas pomyśleć o korepetycjach? Nie zmuszaj dziecka do siedzenia nad podręcznikiem w wakacje i lekcji z prywatnym nauczycielem, które niewiele dadzą, tylko zaproponuj mu naukę w przyjaznej atmosferze i grupie rówieśników, którą zapewni profesjonalna szkoła języka angielskiego.

25 cz. 2017

Regularne wykonywane ćwiczeń na pamięć i koncentrację jest najlepszą profilaktyką demencji starczej, w tym również choroby Alzhaimera. Trening mózgu pozwala usprawnić logiczne myślenie, szybkość przyswajania informacji oraz efektywność pracy umysłowej. Swoją pamięć można wyćwiczyć, m.in. poprzez czytanie książek, rozwiązywanie krzyżówek oraz granie w szachy. Przy treningu mózgu przydatne są także techniki opracowane przez naukowców.

15 cz. 2017

Dwudniowe szkolenie pn. "Rozliczanie projektów unijnych z wykorzystaniem systemu SL2014" odbędzie się 6-7 lipca 2017r. we Wrocławiu.

14 cz. 2017

Być może zdarzyło się kiedyś, że spotkaliście się z pojęciem immersji językowej. Samo wrażenie brzmi dość poważnie i specjalistycznie, a co tak naprawdę oznacza? Immersja językowa, czyli całkowite zanurzenie się w języku obcym, to metoda nauki poprzez otaczanie się językiem ze wszystkich możliwych stron. Czy ten sposób nauki jest naprawdę skuteczny i jak to naprawdę działa?

14 cz. 2017

Praca architekta to dziś prestiżowy, ale i bardzo wymagający zawód. Nie każdy ma więc naturalne predyspozycje do uprawiania tego zawodu, ale z pewnością każdy może nauczyć się być architektem i w przyszłości odnosić sukcesy w branży. Warto dowiedzieć się więcej na temat pracy w roli architekta, aby wiedzieć, czy rzeczywiście jest to wymarzony zawód.

25 maj 2017

Sport to zdrowie - każdy doskonale zna to powiedzenie. Nie da się zakwestionować faktu, że minimalna aktywność fizyczna dobrze wpływa na nasz organizm. Dzięki sportowi możemy podkręcić skuteczność naszej diety, walczyć z otyłością, niwelować wady postawy, zapobiegać chorobom serca, żylakom i wielu innym nieprzyjemnym schorzeniom. Oczywiście, trzeba ćwiczyć tak aby nie zrobić sobie krzywdy. Ale czy wszyscy wiedzą o tym, że uprawianie sportu czy szeroko rozumianego fitnessu wpływa na to jak się uczymy?

25 maj 2017

Podręcznik szkolny to książka zawierająca materiał nauczania i przeznaczona dla ucznia. To niezbędny element procesu kształcenia. Podręczniki podają w odpowiednio uporządkowany, przejrzysty i dokładny sposób materiał nauczania. Zawierają ilustracje, schematy obrazowe, dokładne opisy i wyjaśnienia. Ułatwiają uczniom i nauczycielom sprawny powrót do przerobionego materiału i przypomnienie sobie zagadnień przerobionych na lekcjach.

17 maj 2017

Ukończenie studiów nie zawsze daje nam pewność, że dostaniemy wymarzoną pracę. Jednak jest coś, co pomoże nam zawalczyć o idealne stanowisko. To oczywiście język angielski, który obecnie może być najlepszą kartą przetargową w staraniu się o pracę. Jak wybrać szkołę językową, by przyswoić potrzebną wiedzę i zdać śpiewającą egzamin Cambridge English?

12 maj 2017

Firma Gala Collezione, której siedziba znajduje się w Lisim Ogonie k. Bydgoszczy, istnieje od 2001 roku, będąc jednym z największych producentów mebli tapicerowanych w kraju. Region kujawsko-pomorski, gdzie zlokalizowane są cztery zakłady produkcyjne (w Lisim Ogonie, Chełmnie, Tucholi i Gniewkowie), od lat słynie z tradycji meblarskich. Jest to marka, której zależy na tworzeniu mebli pięknych, funkcjonalnych, nadających wnętrzom indywidualny charakter.

Strony