Buduj karierę zawodową od postaw - z isivi.pl

Każdy z nas marzy o dobrej pracy – takiej, która przyniesie zarówno dobre pieniądze, jak i satysfakcję i poczucie spełnienia. Co jednak zrobić, by dotrzeć na szczyt kariery zawodowej? Przede wszystkim – jasno określić swój cel i szukać takiego miejsca zatrudnienia, które umożliwi jego osiągnięcie. I choć poszukiwanie pracy w Polsce nie jest łatwe, to istnieją nowoczesne narzędzia, dedykowane ambitnym osobom, chcącym dotrzeć w końcu na stanowisko swoich marzeń, które ułatwiają przejście przez tę drogę.

Nowoczesne rozwiązania IT dla poszukujących pracę

Doświadczenie poszukiwania pracy i przekopywania się przez setki, jeśli nie tysiące ofert pracy jest bliskie większości z nas – szczególnie zaś tym, którzy są na początku swojej drogi zawodowej.

Portal isivi.pl stworzyła grupa studentów warszawskich uczelni doskonale obeznana ze wszystkimi problemami, na jakie natrafiają kandydaci, chcący znaleźć zatrudnienie, a nawet praktyki studenckie, które polegają na czymś więcej niż tylko parzenie kawy. Stworzony przez nich zaawansowany algorytm, pozwala szybko znaleźć oferty zatrudnienia, a także płatne praktyki, które są dopasowane do posiadanego wykształcenia, predyspozycji czy określonych celów zawodowych. Dzięki niemu, korzystający z serwisu mogą o wiele szybciej dotrzeć do ogłoszeń, które wpisują się w ich profil kariery, nie tracąc czasu na przekopywanie się przez wiele podstron anonsów. To szczególnie ważne w dużych aglomeracjach - w miastach takich jak Warszawa, oferty pracy pojawiają się każdego dnia w bardzo dużych ilościach. Wyłowienie spośród nich tych najbardziej atrakcyjnych nie jest łatwe, bez względu na to, czy potrzebna nam praca dla studenta, czy zatrudnienie na stanowisku kierowniczym.

Budowanie ścieżki kariery krok po kroku

By zdobyć zatrudnienie w wymarzonej branży, firmie, czy też na stanowisku marzeń, trzeba dać pracodawcy coś od siebie – sprostać jego wymaganiom. Z isivi.pl to o wiele prostsze, a powodów jest co najmniej kilka.

  • Po pierwsze – każde ogłoszenie o pracy zawiera dokładną specyfikację wymagań pracodawcy – tak, byś aplikując wiedział, czy je spełniasz.
  • Po drugie – isivi.pl zapewnia Ci kompleksowy feedback po zakończeniu rekrutacji – informując nie tylko o tym, czy Twoja kandydatura została zaakceptowana bądź odrzucona, ale także prezentując analizę przyczyn odrzucenia, a także wskazówki dotyczące podnoszenia kwalifikacji.

Korzystając z porad, które otrzymasz – na przykład zapisując się na kurs językowy, czy związany z obsługą oprogramowania graficznego, będąc użytkownikiem serwisu, możesz rozwijać kompetencje i powoli stawać się idealnym kandydatem na pracownika – bez względu na to, czy interesują Cię ogłoszenia związane z hasłami takimi, jak „praca HR - Warszawa”, czy też „praca konsulting - Warszawa”. Portal zatem pomaga Ci ukierunkować działania i szybciej realizować cele zawodowe.

Idealnie dopasowane oferty

Algorytm zastosowany na isivi.pl sprawia, że szukanie pracy zajmuje o wiele mniej czasu – aplikując na stanowiska, na których otrzymanie masz realne szanse. Jak to działa? Wystarczy zarejestrować się, wypełnić swój profil, rzetelnie opisując swoje wykształcenie, doświadczenie zawodowe, zainteresowania, umiejętności oraz cele zawodowe. Serwis automatycznie przegląda wszystkie obejmujące województwo mazowieckie oferty pracy i porównuje Twoje kwalifikacje z wymaganiami pracodawcy, prezentując Ci te ogłoszenia, które dają szansę na znalezienie etatu, umieszczając przy nich współczynnik dopasowania, a więc procent szans na powodzenie przy aplikacji.

Dwa kliknięcia i aplikujesz

Dopasowywanie i prezentowanie ofert dopasowanych do oczekiwań i kwalifikacji oraz automatyczny feedback to nie wszystko, co może zaoferować isivi.pl. Ponadto, twórcy platformy zadbali o znaczące skrócenie procesu rekrutacji – by odpowiedzieć na ogłoszenia, które dotyczą pracy w Warszawie czy dowolnym innym mieście, wystarczy kilka kliknięć. Portal pozwoli automatycznie wygenerować profesjonalne CV i prześle je do pracodawcy – potem pozostanie jedynie czekać na informację o wynikach rekrutacji.

Korzystając z isivi.pl można krok po kroku zbudować swoją karierę zawodową, rozwiną kompetencje, a przy okazji – uniknąć stresu związanego z poszukiwaniem zatrudnienia idealnego. Warto zatem zarejestrować się w serwisie i skorzystać z jego wszystkich funkcji.