Sprawdź swój poziom zaawansowania!

Zachęcamy do sprawdzenia swojego poziomu z języka angielskiego dzięki testowi online.Oddajemy do Państwa dyspozycji skuteczne narzędzie do badania indywidualnych kompetencji językowych z języka angielskiego. Pozwoli ono Państwu świadomie dobrać najlepszy program dalszej edukacji.

Wypełniając nasz test, szybko i obiektywnie ocenicie Państwo, na jakim poziomie zaawansowania zakończyliście dotychczasową edukację, a jakim obszarom warto jeszcze poświęcić czas i uwagę. Inwestując w naukę języka angielskiego, warto zadbać o to, by była ona naprawdę skuteczna!

Nauka języka angielskiego, podobnie jak każdego innego języka obecnego, jest bowiem procesem niezwykle indywidualnym, dlatego poprawne określenie poziomu wyjściowego jest tak ważne. Nie warto płacić po raz drugi za już nabyte kompetencje i marnować czasu na zbędne powtórki.

Wypełniając nasz test z języka angielskiego na tej stronie, szybko i profesjonalnie ocenią Państwo swój poziom zaawansowania, który pozwoli na dobór odpowiedniej ścieżki dalszej edukacji, oraz umożliwi współpracę z najwłaściwszym korepetytorem. Test ten to także świetna metoda na śledzenie Państwa postępów w nauce języka; powracając do niego po zakończonym kursie lub w jego trakcie, mogą Państwo na bieżąco śledzić efekty nauczania i odpowiednio ukierunkować dalszą naukę.

Na test składa się 40 profesjonalnie dobranych pytań zamkniętych, w których spośród trzech możliwych odpowiedzi, mają Państwo do wyboru tylko jedną, poprawną. Narzędzie to, opracowane przy współpracy pomiędzy serwisem dla korepetytorów e-Korepetycje.net oraz Chatterbox.pl, nowoczesną szkołą języka angielskiego, to łatwy, a jednocześnie bardzo wiarygodny sposób na ocenę Państwa kompetencji językowych - sprawdzicie już dziś i przekonajcie się, jak przydatna może być taka ocena.