Szybka i skuteczna metoda nauki angielskiego

Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie jest współcześnie umiejętnością uniwersalną, wymaganą do pracy praktycznie w każdym zawodzie, przydatną w trakcie podróży zagranicznych oraz korzystania z Internetu. Popularność tego języka sprawia, że wiele osób zastanawia się nad tym jak przyswoić wiedzę z tej dziedziny. Jedną z niezwykle skutecznych metod, która pozwala na szybką i efektywną naukę języka angielskiego jest metoda Callana.

Charakterystyka metody Callana

W szkołach różnego szczebla króluje klasyczna metoda nauki języków, nastawiona na zapamiętywanie słówek oraz zasad gramatyki. Uczniowie tłumaczą treści w języku obcym na rodzimy i piszą wypracowania. Doświadczenia pokazują jednak, że ten sposób nauki, w przypadku wielu osób nie daje pożądanych rezultatów. Dla wielu z nich mówienie w języku obcym stanowi olbrzymią barierę. Taka przeszkoda jest łatwa do pokonania dla osób, które uczą się języka angielskiego metodą Callana, w której główny nacisk jest położony na konwersację.

Skuteczność tej metody, w stosunku do innych sposobów nauki języka angielskiego specjaliści upatrują w:

  • całkowitej eliminacji języka polskiego w procesie nauki (kursanci posługują się w trakcie lekcji tylko językiem obcym, dotyczy to także objaśnień i udzielanych odpowiedzi)
  • nawiązania do sposobu w jaki nowe treści przyswaja dziecko tj. poprzez słuchanie i automatyczne powtarzanie treści
  • ciekawym programie zajęć, w którym następuje nieustanna rotacja lektorów oraz każdy, w dowolnej chwili może zostać poproszony o udzielenie odpowiedzi na pytanie

Metoda Callana w Opolu

Mając na uwadze wysoką skuteczność nauki języków metodą Callana, w szkole językowej Easy Language Center w Opolu: http://callan.opole.pl/ oferujemy możliwość przyswojenia aż czterech języków z wykorzystaniem tej metody. Poza najbardziej popularnym, czyli angielskim u nas metodą Callana można również uczyć się języka francuskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego. Proponujemy różnego typu kursy od podstawowego aż po specjalistyczne. Uwzględniamy różne grupy osób: dzieci, młodzież przygotowującą się do zdawania egzaminów, jak również pracowników firm oraz instytucji. Nasi klienci mogą sami wybrać czy chcą uczestniczyć w kursach indywidualnych czy grupowych. Istnieje również możliwość stworzenia specjalnego kursu, opracowanego w oparciu o oczekiwania danego klienta. Posiadamy grupę doświadczonych lektorów oraz doświadczenie w wykładaniu języka angielskiego.

Metoda Callana to sposób na szybką naukę płynnego mówienia w języku angielskim. Za wykorzystaniem tej metody przemawia jej ogromna skuteczność w znacznie mniejszym wymiarze czasowym w stosunku do tradycyjnych kursów. Dzięki zastosowaniu tej metody możliwe jest wyeliminowanie złych przyzwyczajeń językowych takich jak m.in. tłumaczenie treści na język ojczysty. Zachęcamy wszystkich z Opola i jego okolic do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.callan.opole.pl i wypróbowania nauki języków obcych metodą Callana.

Additional uncaught exception thrown while handling exception.

Original

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 UPDATE command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.169' for table 'node_counter': UPDATE {node_counter} SET daycount=daycount + 1, totalcount=totalcount + 1, timestamp=:db_update_placeholder_0 WHERE ( (nid = :db_condition_placeholder_0) ); Array ( [:db_update_placeholder_0] => 1513298924 [:db_condition_placeholder_0] => 862 ) in statistics_exit() (line 73 of /home/edulider/www/modules/statistics/statistics.module).

Additional

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.169' for table 'watchdog': INSERT INTO {watchdog} (uid, type, message, variables, severity, link, location, referer, hostname, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7, :db_insert_placeholder_8, :db_insert_placeholder_9); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 0 [:db_insert_placeholder_1] => php [:db_insert_placeholder_2] => %type: !message in %function (line %line of %file). [:db_insert_placeholder_3] => a:6:{s:5:"%type";s:12:"PDOException";s:8:"!message";s:432:"SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 UPDATE command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.169' for table 'node_counter': UPDATE {node_counter} SET daycount=daycount + 1, totalcount=totalcount + 1, timestamp=:db_update_placeholder_0 WHERE ( (nid = :db_condition_placeholder_0) ); Array ( [:db_update_placeholder_0] => 1513298924 [:db_condition_placeholder_0] => 862 ) ";s:9:"%function";s:17:"statistics_exit()";s:5:"%file";s:55:"/home/edulider/www/modules/statistics/statistics.module";s:5:"%line";i:73;s:14:"severity_level";i:3;} [:db_insert_placeholder_4] => 3 [:db_insert_placeholder_5] => [:db_insert_placeholder_6] => http://edulider.pl/informacja/szybka-i-skuteczna-metoda-nauki-angielskiego [:db_insert_placeholder_7] => [:db_insert_placeholder_8] => 54.82.56.95 [:db_insert_placeholder_9] => 1513298924 ) in dblog_watchdog() (line 154 of /home/edulider/www/modules/dblog/dblog.module).