Większa wiedza to lepsze leczenie

Nie tylko wymagania określone ustawą, ale także sposób praktykowania, jakość kształcenia i wymagania pacjentów sprawiają, że lekarze dentyści decydują się na szkolenia stomatologiczne. Każdy lekarz praktykujący w naszym kraju jest zobowiązany do zdobywania określonej liczby punktów edukacyjnych w roku, a to wiąże się z poświęceniem określonej ilości czasu i nakładów pieniężnych na kolejne kursy dla dentystów. Z myślą o udogodnieniu samodoskonalenia się zawodowego tej grupy medyków, przygotowaliśmy dla Państwa pierwszą w naszym kraju e-platformę szkoleniową z obszaru stomatologii - Dental Mentor.

Kursy stomatologiczne, które znajdą Państwo na naszej platformie, są bardzo zróżnicowane. Ich tematyka obejmuje takie dziedziny wiedzy, jakie każdy dentysta winien nieustannie doskonalić - są to: chirurgia, implantologia, endodoncja, stomatologia zachowawcza, protetyka, a także stomatologia estetyczna.

Rozumiemy, że innowacyjna formuła doskonalenia zawodowego, którą Państwu proponujemy, może wzbudzać zastanowienie. Aby przekonać wszystkich polskich lekarzy stomatologów, że nasze szkolenia są wartościowe, udostępniliśmy Państwu pokazowy kurs stomatologiczny. Zapoznając się z treścią tej lekcji, bez wahania potwierdzą Państwo, że wartościowa zawartość merytoryczna przygotowana pod czujnym okiem naszych ekspertów idzie w parze z przydatnymi materiałami wideo. Nasze szkolenia stomatologiczne online są przede wszystkim atrakcyjne cenowo i bardzo wygodne.

Naukę na e-platformie Dental Mentor rozpoczynają Państwo w dowolnej chwili i w dogodnym dla siebie miejscu, a wszelkie wątpliwości związane z poruszanymi zagadnieniami w okamgnieniu rozwiążą nasi eksperci, którzy przez całą dobę odpowiadają na pytania kursantów. Platforma Dental Mentor to także ogromne wsparcie dla środowiska stomatologicznego w jego codziennej pracy. Na forum mogą Państwo wymieniać się opiniami i uwagami dotyczącymi wykonywanego zawodu, reklamować swoją prywatna praktykę, a z konsylium stomatologicznym skonsultować szczególnie trudny przypadek, którego leczeniem zajmowali się Państwo w ostatnim czasie.

W zakładce „Kalendarz szkoleń i konferencji” odnajdą Państwo informacje na temat najbliższych stacjonarnych kursów dla dentystów. Zagraniczne staże lekarskie, a przede wszystkim pacjenci, którzy coraz częściej znają jakość leczenia za granią, sprawiają, że nasi rodzimi lekarze dentyści coraz szybciej gonią zachodnie standardy praktyki stomatologicznej i podejścia do pacjenta. A kursy dla stomatologów na Dental Mentor połączone z praktyką to przepis na wiele pięknych, zdrowych uśmiechów zadowolonych pacjentów.