Studia podyplomowe dla absolwentów ekonomii

kierunki studiów dla studentów ekonomii

Wydaje Ci się, że skoro obroniłeś tytuł licencjata lub magistra ekonomii to Twoja edukacja dobiegła końca? Niekoniecznie! Jako specjalista w dziedzinie rozwoju gospodarki, powinieneś mieć świadomość, że aby utrzymywać się na rynku, musisz stale podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Jednym z najlepszych sposobów na to jest rozpoczęcie studiów podyplomowych. Poniżej prezentujemy kierunki, które powinny zainteresować każdego absolwenta ekonomii.

Kadry i płace

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają potencjał w optymalizacji struktury zatrudniania w swojej firmie. Nie dziwi więc, że rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z dziedziny kadr i płac. W Twoim miejscu pracy ten dział cały czas jest rozbudowywany? Jeśli tak, to studia podyplomowe z kadr i płac to coś dla Ciebie. W czasie rocznej nauki uzupełnisz swoją wiedzę na temat prawa pracy Polski i Unii Europejskiej, zasad ubezpieczeń społecznych i świadczeń pracowniczych, a także dowiesz się jak naliczać wynagrodzenie. Oprócz tego, poznasz od podszewki dokumentację kadrową i płacowo-podatkową, nowe formy zatrudnienia oraz podstawowe zagadnienia prawa cywilnego.

Akademia kompetencji menadżerskich
E-learningowe studia podyplomowe Akademia kompetencji menadżerskich, które realizuje http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/studia-przez-internet-e-learning to dobry wybór dla osób, które widzą swoje miejsce na stanowiskach kierowniczych lub starają się o posadę osoby nadzorującej pracę większego zespołu. Jakie zajęcia realizowane są na takiej „podyplomówce”? Obok zajęć z komunikacji interpersonalnej, prawa w działalności gospodarczej, coachingu i zarządzania zespołem, poznasz też sztukę autoprezentacji i funkcjonowania w otoczeniu międzynarodowym. Obawiasz się studiowania przez internet? Zupełnie niepotrzebnie! To świetny sposób na połączenie nauki z pracą! Materiał realizujesz poprzez specjalnie przygotowaną do tego platformę e-learningową – możesz to robić w każdym miejscu i o każdej porze, wystarczy, że masz dostęp do sieci. Oszczędzasz w ten sposób nie tylko cenny czas, ale też pieniądze na dojazdy na uczelnię.

Rachunkowość i finanse

Zależy Ci na odświeżeniu wiedzy na temat rachunkowości i finansów? Zapisz się na takie studia podyplomowe. W ich trakcie, oprócz podstawowych informacji na temat wybranej dziedziny, zgłębisz zagadnienia takie jak rozrachunki, zasoby majątkowe, obrót towarowy i materiałowy, przychody i koszty w przedsiębiorstwie oraz prowadzenie ksiąg rachunkowych i wyceny. W ten sposób nie tylko uzupełnisz swoje umiejętności, ale też podniesiesz kwalifikacje – nie musisz od razu zmieniać pracy, ale dyplom takich studiów pomoże Ci dorabiać, np. jako freelancer zajmujący się finansami średnich lub małych przedsiębiorstw.

Additional uncaught exception thrown while handling exception.

Original

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 UPDATE command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.142' for table 'node_counter': UPDATE {node_counter} SET daycount=daycount + 1, totalcount=totalcount + 1, timestamp=:db_update_placeholder_0 WHERE ( (nid = :db_condition_placeholder_0) ); Array ( [:db_update_placeholder_0] => 1513087813 [:db_condition_placeholder_0] => 1118 ) in statistics_exit() (line 73 of /home/edulider/www/modules/statistics/statistics.module).

Additional

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.142' for table 'watchdog': INSERT INTO {watchdog} (uid, type, message, variables, severity, link, location, referer, hostname, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7, :db_insert_placeholder_8, :db_insert_placeholder_9); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 0 [:db_insert_placeholder_1] => php [:db_insert_placeholder_2] => %type: !message in %function (line %line of %file). [:db_insert_placeholder_3] => a:6:{s:5:"%type";s:12:"PDOException";s:8:"!message";s:433:"SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 UPDATE command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.142' for table 'node_counter': UPDATE {node_counter} SET daycount=daycount + 1, totalcount=totalcount + 1, timestamp=:db_update_placeholder_0 WHERE ( (nid = :db_condition_placeholder_0) ); Array ( [:db_update_placeholder_0] => 1513087813 [:db_condition_placeholder_0] => 1118 ) ";s:9:"%function";s:17:"statistics_exit()";s:5:"%file";s:55:"/home/edulider/www/modules/statistics/statistics.module";s:5:"%line";i:73;s:14:"severity_level";i:3;} [:db_insert_placeholder_4] => 3 [:db_insert_placeholder_5] => [:db_insert_placeholder_6] => http://edulider.pl/informacja/studia-podyplomowe-dla-absolwentow-ekonomii [:db_insert_placeholder_7] => [:db_insert_placeholder_8] => 54.163.210.170 [:db_insert_placeholder_9] => 1513087813 ) in dblog_watchdog() (line 154 of /home/edulider/www/modules/dblog/dblog.module).