Preply.pl nowa jakość korepetycji językowych w Polsce

Chcesz nauczyć się języka obcego od podstaw albo rozwinąć swoje umiejętności językowe? Skorzystaj z platformy pośredniczącej w poszukiwaniu korepetycji Preply.pl. To bogata baza ofert korepetycji prowadzonych aż w 12 językach na różnych poziomach.

Preply.pl jest innowacyjną platformą założoną w 2012 roku przez trzech ukraińskich przedsiębiorców. Jej największą zaletą jest możliwość dopasowania różnych parametrów zajęć z języków obcych do indywidualnych potrzeb klienta.

W systemie zarejestrowanych jest aż 7177 nauczycieli-korepetytorów, którzy oferują pomoc w kształceniu popularnych w naszym kraju języków jak angielski czy francuski oraz tych nieco mniej powszechnych jak arabski czy japoński.

Dzięki wykorzystaniu specjalnych filtrów platforma pozwala łatwo i szybko odnaleźć korepetytora w zależności od preferowanych możliwości czasowych, finansowych czy poziomu kształcenia. Możesz zdecydować się na zajęcia z osobą uczącą danego języka jako obcego lub z native speakerem i w zależności od Twoich potrzeb uczestniczyć w nich online lub twarzą w twarz.

Obsługa strony jest bardzo prosta. Na podstawie wiadomości zawartych na profilu oraz opinii wystawionych przez klientów wybierasz z bazy korepetytora i wysyłasz zgłoszenie. Następnie płacisz za pierwszą lekcję i otrzymujesz kontakt do korepetytora. Jeśli nie masz czasu na poszukiwania możesz opcjonalnie wysłać swoje zgłoszenie poprzez specjalny formularz, w którym określisz swoje wymagania, a następnie czekać aż korepetytorzy sami się do Ciebie zgłoszą.

Preply.pl to platforma, która podbiła już rynek ukraiński, rosyjski i kazachstański, a teraz wkracza do Polski. Korepetycje indywidualne to szansa na najbardziej efektywną naukę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Bogata baza nauczycieli to pełen komfort wyboru oraz zadowolenia (koszty lekcji, która się nie odbyła lub była na niskim poziomie są zwracane lub zamieniane na bezpłatną lekcję z innym nauczycielem). To także 100% bezpieczeństwo transakcji dokonywanych przez system.

Więcej o Preply: http://preply.com/pl/

Additional uncaught exception thrown while handling exception.

Original

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 UPDATE command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.134' for table 'node_counter': UPDATE {node_counter} SET daycount=daycount + 1, totalcount=totalcount + 1, timestamp=:db_update_placeholder_0 WHERE ( (nid = :db_condition_placeholder_0) ); Array ( [:db_update_placeholder_0] => 1513005349 [:db_condition_placeholder_0] => 855 ) in statistics_exit() (line 73 of /home/edulider/www/modules/statistics/statistics.module).

Additional

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.134' for table 'watchdog': INSERT INTO {watchdog} (uid, type, message, variables, severity, link, location, referer, hostname, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7, :db_insert_placeholder_8, :db_insert_placeholder_9); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 0 [:db_insert_placeholder_1] => php [:db_insert_placeholder_2] => %type: !message in %function (line %line of %file). [:db_insert_placeholder_3] => a:6:{s:5:"%type";s:12:"PDOException";s:8:"!message";s:432:"SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 UPDATE command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.134' for table 'node_counter': UPDATE {node_counter} SET daycount=daycount + 1, totalcount=totalcount + 1, timestamp=:db_update_placeholder_0 WHERE ( (nid = :db_condition_placeholder_0) ); Array ( [:db_update_placeholder_0] => 1513005349 [:db_condition_placeholder_0] => 855 ) ";s:9:"%function";s:17:"statistics_exit()";s:5:"%file";s:55:"/home/edulider/www/modules/statistics/statistics.module";s:5:"%line";i:73;s:14:"severity_level";i:3;} [:db_insert_placeholder_4] => 3 [:db_insert_placeholder_5] => [:db_insert_placeholder_6] => http://edulider.pl/informacja/preply-pl-nowa-jakosc-korepetycji-jezykowych-w-polsce [:db_insert_placeholder_7] => [:db_insert_placeholder_8] => 54.82.112.193 [:db_insert_placeholder_9] => 1513005349 ) in dblog_watchdog() (line 154 of /home/edulider/www/modules/dblog/dblog.module).