Kosmetologia bioestetyczna- prestiżowy kierunek z przyszłością w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku

Poszerzenie horyzontów, nowe umiejętności oraz aktualizacja wiedzy zgodnie z najnowszymi osiągnięciami nauki- to można osiągnąć decydując się na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku. Obecnie uczelnia prowadzi rekrutację na ekskluzywny kierunek: kosmetologię bioestetyczną. Obok dietetyki oraz nowoczesnych metod fizjoterapii to trzeci kierunek studiów podyplomowych, który będzie prowadzony na Wydziale Fizjoterapii i Nauk o Zdrowiu.

O kierunku

nowoczesne-kierunki-studiow

Kosmetologia bioestetyczna to kierunek dający możliwość zdobycia kwalifikacji na miarę XXI wieku. Zajęcia ukierunkowane są na przekazanie w sposób kompleksowy wiedzy teoretycznej jak i praktycznej na temat kreowania usług kosmetycznych mając na uwadze rosnące z roku na rok wymagania klientów. W obliczu coraz większej konkurencji tylko wszechstronne, nowoczesne wykształcenie oparte o wiedzę teoretyczną, praktyczną i doświadczenie pozwoli odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Studia te to możliwość poszerzenia wiedzy na temat popularnych usług kosmetycznych zgodnie z wiedzą na temat najnowszych osiągnięć w dziedzinie pielęgnacji urody. Studia trwają rok i przeznaczone są dla osób legitymujących się dyplomem ukończenia studiów wyższych. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani wykładowcy z dużym doświadczeniem i zakończą się uzyskaniem świadectwa ukończenia studiów podyplomowych.

Program kształcenia

Osoby, które zdecydują się na studia podyplomowe na kosmetologii bioestetycznej będą kształcone w oparciu o program podzielony tematycznie na sześć następujących modułów:

I: Dermatologia estetyczna

II: Chemia kosmetyczna

III: Najnowsze trendy w kosmetyce

IV: Profesjonalna organizacja gabinetu kosmetycznego

V: Bioestetyka

VI: Pokazy

O uczelni

Wybierając kosmetologię bioestetyczną w WSZ w Gdańsku można zapewnić sobie komfortowe warunki do nauki w nowoczesnej, dobrze wyposażonej uczelni. Budynek posiada bardzo dobrą lokalizację. Położony jest w odległości zaledwie 1km od środka Trójmiasta oraz 2 km od plaży i morza, bardzo blisko znajdują się też przystanki komunikacji miejskiej.

nowoczesne-uczelnie

We wnętrzu budynku znajdują się sale wykładowe, ćwiczeniowe i seminaryjne. Kompleksowo wyposażone w specjalistyczną aparaturę, sprzęt medyczny, ekrany, rzutniki multimedialne oraz mapy edukacyjne zapewniają wysoki poziom kształcenia.

nowoczesne-nauczanie

Warunki rekrutacji

Ubiegając się o miejsce na kierunku kosmetologia bioestetycza nie trzeba podchodzić do egzaminów wstępnych, nie weryfikowany jest również ukończony przez studenta kierunek studiów. Wystarczy do 16 września złożyć komplet wymaganych dokumentów. O przyjęciu decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń.

Wymagane dokumenty to:

  • wypełnione podanie (dostępne na www.wsz.pl)
  • dyplom ukończenia studiów wyższych oraz kserokopia
  • jedno zdjęcie zgodne z wymogami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych
  • kserokopia dowodu osobistego (dowód do wglądu)
  • potwierdzenie wpłaty wpisowego (w przypadku kosmetologii bioestetycznej wynosi ono 200 zł).

Dokumenty przyjmowane są w dziale promocji i rekrutacji w pokoju 101, a także drogą pocztową.

Czesne za jeden semestr studiów wynosi 3000 zł, z możliwością rozłożenia na dwie raty (każda w wysokości 1525 zł) po wcześniejszym złożeniu odpowiedniego podania. Wszystkie potrzebne formularze można znaleźć na stronie uczelni: http://www.wsz.pl.

Bez względu na wiek dodatkowe kwalifikacje to zawsze duży atut na rynku pracy. W ramach kształcenia na podyplomowych studiach w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku  na kierunku kosmetologia bioestetyczna można otrzymać fachową, nowoczesną wiedzę, która pozwoli na wykonywanie zawodu, na który obecnie jest duże zapotrzebowanie.

*Artykuł opracowany został z wykorzystaniem materiałów promocyjnych nadesłanych przez Wyższą Szkołę Zarządzania w Gdańsku

Additional uncaught exception thrown while handling exception.

Original

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 UPDATE command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.169' for table 'node_counter': UPDATE {node_counter} SET daycount=daycount + 1, totalcount=totalcount + 1, timestamp=:db_update_placeholder_0 WHERE ( (nid = :db_condition_placeholder_0) ); Array ( [:db_update_placeholder_0] => 1513298238 [:db_condition_placeholder_0] => 633 ) in statistics_exit() (line 73 of /home/edulider/www/modules/statistics/statistics.module).

Additional

PDOException: SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 INSERT command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.169' for table 'watchdog': INSERT INTO {watchdog} (uid, type, message, variables, severity, link, location, referer, hostname, timestamp) VALUES (:db_insert_placeholder_0, :db_insert_placeholder_1, :db_insert_placeholder_2, :db_insert_placeholder_3, :db_insert_placeholder_4, :db_insert_placeholder_5, :db_insert_placeholder_6, :db_insert_placeholder_7, :db_insert_placeholder_8, :db_insert_placeholder_9); Array ( [:db_insert_placeholder_0] => 0 [:db_insert_placeholder_1] => php [:db_insert_placeholder_2] => %type: !message in %function (line %line of %file). [:db_insert_placeholder_3] => a:6:{s:5:"%type";s:12:"PDOException";s:8:"!message";s:432:"SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1142 UPDATE command denied to user 'edulider_baza'@'10.0.78.169' for table 'node_counter': UPDATE {node_counter} SET daycount=daycount + 1, totalcount=totalcount + 1, timestamp=:db_update_placeholder_0 WHERE ( (nid = :db_condition_placeholder_0) ); Array ( [:db_update_placeholder_0] => 1513298238 [:db_condition_placeholder_0] => 633 ) ";s:9:"%function";s:17:"statistics_exit()";s:5:"%file";s:55:"/home/edulider/www/modules/statistics/statistics.module";s:5:"%line";i:73;s:14:"severity_level";i:3;} [:db_insert_placeholder_4] => 3 [:db_insert_placeholder_5] => [:db_insert_placeholder_6] => http://edulider.pl/edukacja/kosmetologia-bioestetyczna-prestizowy-kierunek-z-przyszloscia-w-wyzszej-szkole-zarzadzania [:db_insert_placeholder_7] => [:db_insert_placeholder_8] => 54.82.56.95 [:db_insert_placeholder_9] => 1513298238 ) in dblog_watchdog() (line 154 of /home/edulider/www/modules/dblog/dblog.module).