Konferencja INSPIR@CJE 2013

W dniach 21-22 czerwca 2013 roku w Warszawie odbędzie się konferencja pod hasłem: INSPIR@CJE 2013- JAK UCZYNIĆ POLSKĄ SZKOŁĘ JESZCZE LEPSZĄ. W wydarzeniu udział weźmie ponad 200 edukatorów z całej Polski, którzy aktywnie działają w swoich placówkach edukacyjnych. Okazją do porozmawiania na temat nowych, angażujących form nauczania jest 5-lecie działalności portalu Edunews.pl

Program konferencji

INSPIR@CJE 2013 to szereg wykładów i dyskusji, w trakcie których edukatorzy z całej Polski będą dzielić się swoimi pomysłami i doświadczeniami z zakresu wdrażania nowoczesnych metod pracy, gier edukacyjnych i technologii informacyjno-komunikacyjnych. Wśród poruszanych zagadnień pojawią się m.in.:

  • Język jako narzędzie komunikacji.
  • Mobilne cuda (czyli o edukacyjnych zastosowaniach aplikacji w urządzeniach mobilnych).
  • Kopiuj - wklej, czyli wystąpienie o tym co wolno nauczycielom i uczniom w cyfrowym świecie.
  • Ekran w plenerze i plener na ekranie. Eksperymenty i badania proste i dostępne.
  • "Cyfrowa szkoła" czy cyfrowa szkoła, czyli "uczyć nowocześnie" czy uczyć nowocześnie?

Warunki uczestnictwa

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić i przesłać na wskazany adres formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://www.edunews.pl/konferencja do 6 czerwca oraz wnieść opłatę w wysokości 123 zł na podane konto. W cenie udział we wszystkich wykładach i dyskusjach, materiały konferencyjne, lunche i przerwy kawowe.

Uczestnicy

Do udziału w tym wielkim wydarzeniu edukacyjnym zaprasza się wszystkich nauczycieli, którzy chcieliby zasięgnąć inspiracji do wprowadzania zmian w swoich miejscach pracy. Pomysły nowoczesnych edukatorów to szansa na ciekawsze lekcje i bardziej zmotywowanych do pracy uczniów. Spotkania z pasjonatami rozwoju polskiej szkoły pokażą jak ważna jest komunikacja, wymiana doświadczeń oraz wzajemna pomoc w budowaniu szkół na miarę XXI wieku.

Organizatorzy

Organizatorami konferencji jest THINKGLOBAL i portal Edunews.pl przy współpracy m.in. z edustore. Patronem medialnym wydarzenia jest tygodnik społeczno-oświatowy Głos Nauczycielski.

Na podstawie: Edunews.pl