Nowoczesna nauka z Educaso.com

nowoczesna nauka

Współczesny świat zmienia się w dynamicznym tempie, a my razem z nim. Nie chcemy tracić czasu na szukanie informacji, chcemy mieć do nich dostęp w każdym momencie. Jesteśmy on-line i żyjemy on-line. Internet jest częścią naszej rzeczywistości.

Wraz ze zmieniającym się światem, powinny zmieniać się metody nauki. Obecne w szkołach dziewiętnastowieczne systemy nauczania mają się nijak do rzeczywistości i nie pomagają  w kształtowaniu przyszłości zawodowej. Szkoła nie spełnia już oczekiwań, dlatego coraz popularniejsze staje się samokształcenie. Chcemy świadomie wybierać kierunki rozwoju i uczyć się tego, co nas interesuje w sposób, który odpowiada nam najbardziej. Książki odchodzą do lamusa, wygodniejszą i tańszą opcją stają się ebooki, po które nie trzeba czekać w kolejce w bibliotece i dźwigać ich z sobą, ponadto wystarczy jedno mało urządzenie aby zebrać wszystkie potrzebne materiały w jednym miejscu.

Odpowiedzią na potrzeby współczesnych uczniów i osób chcących się rozwijać jest nowa platforma Educaso.com umożliwiająca dystrybucję cyfrowych materiałów edukacyjnych (e-booków, audiobooków, kursów) oraz publikację i zarabianie na własnych tekstach w ramach self-publishingu. Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz do nauki. Portal został uruchomiony pod koniec września i od samego początku posiada w ofercie ebooki oraz audiobooki kilkudziesięciu czołowych polskich wydawnictw. Założyciele portalu są przekonani o potrzebie wprowadzenia innowacji na obecny polski rynek edukacji. Educaso.com ma spełnić te oczekiwania, oferując bogatą ofertę pozycji edukacyjnych, naukowych i coachingowych w najwygodniejszej, elektronicznej formie.

Z okazji startu serwisu, zorganizowano konkurs, w którym do wygrania są trzy czytniki Paperwhite, otrzymają je osoby, które zarejestrują się na educaso.com i udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytanie: “Czym dla Ciebie jest nowoczesna edukacja?” A każdy nowy zarejestrowany użytkownik otrzyma pakiet darmowych ebooków o wartości ponad 200 zł!. Wejdź na Educaso.com i odkryj inne zalety nowoczesnej nauki!

Projekt Educaso.com jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. "Dotacje na innowacje" - "Inwestujemy w waszą przyszłość"