Preply.pl nowa jakość korepetycji językowych w Polsce

Chcesz nauczyć się języka obcego od podstaw albo rozwinąć swoje umiejętności językowe? Skorzystaj z platformy pośredniczącej w poszukiwaniu korepetycji Preply.pl. To bogata baza ofert korepetycji prowadzonych aż w 12 językach na różnych poziomach.

Preply.pl jest innowacyjną platformą założoną w 2012 roku przez trzech ukraińskich przedsiębiorców. Jej największą zaletą jest możliwość dopasowania różnych parametrów zajęć z języków obcych do indywidualnych potrzeb klienta.

W systemie zarejestrowanych jest aż 7177 nauczycieli-korepetytorów, którzy oferują pomoc w kształceniu popularnych w naszym kraju języków jak angielski czy francuski oraz tych nieco mniej powszechnych jak arabski czy japoński.

Dzięki wykorzystaniu specjalnych filtrów platforma pozwala łatwo i szybko odnaleźć korepetytora w zależności od preferowanych możliwości czasowych, finansowych czy poziomu kształcenia. Możesz zdecydować się na zajęcia z osobą uczącą danego języka jako obcego lub z native speakerem i w zależności od Twoich potrzeb uczestniczyć w nich online lub twarzą w twarz.

Obsługa strony jest bardzo prosta. Na podstawie wiadomości zawartych na profilu oraz opinii wystawionych przez klientów wybierasz z bazy korepetytora i wysyłasz zgłoszenie. Następnie płacisz za pierwszą lekcję i otrzymujesz kontakt do korepetytora. Jeśli nie masz czasu na poszukiwania możesz opcjonalnie wysłać swoje zgłoszenie poprzez specjalny formularz, w którym określisz swoje wymagania, a następnie czekać aż korepetytorzy sami się do Ciebie zgłoszą.

Preply.pl to platforma, która podbiła już rynek ukraiński, rosyjski i kazachstański, a teraz wkracza do Polski. Korepetycje indywidualne to szansa na najbardziej efektywną naukę dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości. Bogata baza nauczycieli to pełen komfort wyboru oraz zadowolenia (koszty lekcji, która się nie odbyła lub była na niskim poziomie są zwracane lub zamieniane na bezpłatną lekcję z innym nauczycielem). To także 100% bezpieczeństwo transakcji dokonywanych przez system.

Więcej o Preply: http://preply.com/pl/