Zajęcia w Akademii Pewniak– zdobądź umiejętności na miarę XXI wieku

zajęcia w Akademii Kompetencji Pewniak

Czujesz stres za każdym razem kiedy musisz odczytać referat albo przygotować prezentację ustną? Nie umiesz odmawiać i chciałbyś nauczyć się bycia asertywnym? A może pragniesz zyskać większą pewność siebie? Jeśli na któreś z postawionych pytań odpowiedziałeś twierdząco to znak, że powinieneś skorzystać z oferty zajęć w Akademii Kompetencji Pewniak. Ten nowoczesny projekt edukacyjny skierowany jest przede wszystkim do uczniów szkół gimnazjalnych, szkół licealnych oraz studentów, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje, wiedzę, umiejętności i postawy niezbędne w warunkach zmieniającego się otoczenia. Umiejętność komunikowania się i występowania publicznego jest jedną z najważniejszych kompetencji na dzisiejszym rynku pracy.

Co w ofercie?

Zajęcia w Akademii Pewniak pozwalają zdobyć umiejętności, które są pomocne zarówno podczas kolejnych etapów edukacji, jak również w trakcie poszukiwania pracy oraz w wielu sytuacjach życia codziennego. W Akademii Pewniak można skorzystać z indywidualnego szkolenia z wystąpień publicznych i dzięki temu pokonać lęk przed przemawianiem lub zapisać się na wybrane zajęcia grupowe o następującym zakresie tematycznym:

  1. Wystąpienia publiczne
  2. Komunikacja interpersonalna
  3. Savoir-vivre
  4. Negocjacje
  5. Budowanie pewności siebie
  6. Techniki kreatywnego myślenia

Jak przebiega szkolenie?

Zajęcia warsztatowe są realizowane według starannie przygotowanego planu. Ich największą zaletą jest skupienie na rozwoju konkretnych umiejętności, które przydają się w każdej, życiowej sytuacji: w szkole, w pracy, na studiach. Warsztaty prowadzą najlepsi trenerzy i edukatorzy. Ich bogata wiedza oraz lata doświadczeń to gwarancja otrzymania solidnej porcji wiedzy oraz jej praktycznego wykorzystania.

akademia pewniak

Dlaczego warto?

Nie ma na świecie człowieka, któremu w życiu codziennym nie przydałyby się umiejętności kreatywnego myślenia, rozwiązywania problemów czy negocjacji. Uczestnicząc w wybranych zajęciach tematycznych w Akademii Pewniak można zdobyć umiejętności, które nigdy nie  ulegną dezaktualizacji  i dzięki temu lepiej odnaleźć się w świecie ciągłych zmian i nowoczesnych technologii. Inwestycja w kompetencje uniwersalne to kapitał na całe życie, który zwraca się wielokrotnie. Warto już na etapie nauki w szkole doskonalić praktyczne umiejętności, by w przyszłości móc je wykorzystać na drodze do swojego sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym.

 

Więcej informacji na temat szkoleń prowadzonych w Akademii Pewniak można znaleźć na stronie: http://akademiapewniak.pl