prezentacje i wystąpienia

11 lp. 2018

Organizacja wysokiej jakości konferencji, która zapadnie w pamięć to nie lada wyzwanie. Niemniej jednak dobrze zorganizowana konferencja, czy sesja szkoleniowa pomaga podtrzymać relacje biznesowe, nawiązać kontakty, zbudować wizerunek, czy zaprezentować produkt firmy w sposób spektakularny.

29 maj 2014

Wzrost świadomości ekonomicznej młodzieży, entuzjazm do prowadzenia biznesu i ogromna kreatywność - to wnioski płynące z tegorocznej edycji Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo „PRODUKCIK”. Uczniowie 30 miniprzedsiębiorstw swój potencjał potwierdzą w trakcie finału w dniach 29–30 maja w Warszawie.

 

20 lt. 2014

14 kwietnia 2014 r. w Warszawie odbędzie się wyjątkowa konferencja dla dyrektorów szkół i przedszkoli „Innowacyjna Edukacja 2014”. Podczas kongresu dyrektorzy dowiedzą się m.in. jak pozyskać środki na działalność placówki, jak nawiązać satysfakcjonującą współpracę z zagranicą, czym się kierować przy planowaniu majowych ruchów kadrowych oraz jak wprowadzić nowoczesne rozwiązania dydaktyczne do swojej placówki.

08 li. 2013

Bookeriada rusza z kolejnymi wydarzeniami kulturalnymi. W listopadzie można będzie wziąć udział w wymianie książek, warsztatach teatralnych, panelu dyskusyjnym oraz obejrzeć darmowy spektakl.

15 paź. 2013

Już za trzy dni odbędzie się pierwsze z czterech planowanych, interesujących spotkań edukacyjnych, których tematami będą kluczowe z punktu widzenia funkcjonowania szkół i przedszkoli zagadnienia. Główną grupę docelową konferencji stanowią dyrektorzy szkół, nauczyciele oraz inni pracownicy oświaty. Wydarzenia organizują redakcje znanych czasopism edukacyjnych. Poniżej programy konferencji.

06 maj 2013

W dniach 24-25 maj w Warszawie odbędzie się II edycja konferencji poświęconej wychowaniu przez przyrodę zwanej też pedagogiką przyrody. Do uczestnictwa w konferencji organizatorzy zapraszają kadrę nauczycieli, wychowawców, opiekunów, badaczy, teoretyków, doktorantów oraz studentów.

22 kw. 2013

Już jutro, po raz siedemnasty będziemy obchodzić Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. W tym roku Światową Stolicą Książki został Bangkok. Również w naszym kraju z tej okazji odbędzie się szereg imprez kulturalnych mających na celu promocję czytelnictwa.

08 kw. 2013

W Krakowie rusza X edycja Festiwal BOSS- Rozwój, Kariera, Sukces. Od dziś aż do piątku można wziąć udział w bezpłatnych warsztatach, szkoleniach oraz prelekcjach. W ich trakcie liderzy polskiego biznesu będą udzielać studentom, absolwentom oraz młodym przedsiębiorcom wskazówek merytorycznych i praktycznych.

25 lt. 2013

Marzec  to miesiąc, w którym w wielu miastach w Polsce można uczestniczyć w targach i giełdach pracy. Tak będzie również i w tym roku. Warszawa, Kraków, Lublin, Wrocław oraz Gdynia to kilka miast, w których można będzie skorzystać z pomocy specjalistów na Targach Pracy.