Sale szkoleniowe i konferencyjne - dlaczego warto je wynająć?

W dzisiejszych czasach każda renomowana firma uczestniczy w konferencjach i organizuje swoje przedsięwzięcia. Spotkania te organizowane są z reguły w celu omówienia danego zagadnienia, przeprowadzenia szkolenia, przedstawienia nowego produktu lub marki. Organizacja wysokiej jakości konferencji, która zapadnie w pamięć to nie lada wyzwanie. Niemniej jednak dobrze zorganizowana konferencja, czy sesja szkoleniowa pomaga podtrzymać relacje biznesowe, nawiązać kontakty, zbudować wizerunek, czy zaprezentować produkt firmy w sposób spektakularny.

Jak i dlaczego warto organizować konferencję w Warszawie?

Zaplanowanie idealnej konferencji to nie lada wyzwanie. Do takiego przedsięwzięcia warto jest podejść w sposób projektowy, perfekcyjnie je zaplanować i egzekwować jego wykonanie w sposób etapowy. O czym musimy pamiętać organizując taki event?

  • przemyśl koncepcję, określ profil uczestnika i jego liczbę – pamiętaj o tym, kogo zaliczasz do grupy docelowej i jakie ma ona wymagania,
  • wybierz odpowiednią lokalizację – sprawdź dojazdy, pojemność, wyposażenie, ofertę centrum konferencyjnego,
  • opracuj harmonogram i kosztorys, dobierz odpowiednich podwykonawców,
  • panuj nad wydarzeniem w trakcie jego trwania,
  • zadbaj o feedback od uczestników.

Stolica naszego kraju wydaje się zatem idealnym miejscem na zorganizowanie tego typu wydarzenia. Głównym powodem, dla którego warto rozważyć wynajem sal szkoleniowych w Warszawie jest fakt, że jest to bardzo duże miasto, a to bezpośrednio przekłada się na wysoką frekwencję i szerokie grono odbiorców. Warszawa jest także miastem świetnie skomunikowanym, co ułatwi dojazd uczestnikom wydarzenia.

Kolejnym plusem stolicy jest jej prestiż oraz szeroki wybór sal konferencyjnych. Bez problemu znajdziemy sale szkoleniowe i sale konferencyjne, które spełnią nasze wymagania pod względem pojemności, wyposażenia i dodatkowych atrakcji. Przykładem miejscem oferującego najwyższe standardy organizowania sesji szkoleniowych, czy konferencji jest Centrum konferencyjne Golden Floor w Warszawie.

Sale szkoleniowe i konferencyjne Golden Floor

Rozważając wynajem sal konferencyjnych w Warszawie, zwróćmy uwagę na ofertę Centrum konferencyjnego Golden Floor. Pierwsze Centrum konferencyjne Golden Floor powstało w 2008 roku. Przez wiele lat swojej działalności Golden Floor zorganizowało wiele konferencji, szkoleń i eventów dla ponad miliona osób. Wszystkie Centra Konferencyjne Golden Floor mieszczą się w budynkach najwyższej klasy. Każde z nich położone jest w idealnie skomunikowanym punkcie pozwalającym na szybki i sprawny dojazd z dowolnego miejsca w Warszawie. Sprawia to, że Golden Floor jawi się jako profesjonalne i niezawodne centrum szkoleniowe w Warszawie.

Golden Floor to idealny wybór na wynajem sal szkoleniowych. Każda z nich została zaprojektowana zgodnie z aktualnymi trendami. Zastosowanie innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań sprawia, że są to miejsca, które można dostosować do każdego wydarzenia. Każda sala szkoleniowa wyposażona jest niezbędne narzędzia, takie jak projektor, ekran, flipchart, ultraszybkie wifi. Sprzęt jest markowy i sprawdzony, zawsze udostępniany bezpłatnie.

Golden Floor - 3 różne lokalizacje

  • Centrum Konferencyjne Golden Floor oferuje 3 różne lokalizacje:
  • Golden Floor Tower - ul. Chłodna 51, Warszawa – 32 piętro,
  • Golden Floor Plaza - al. Jerozolimskie 123A, Warszawa – 23, 25 i 26 piętro,
  • Golden Floor Airport - ul. Komitetu Obrony Robotników 45B, Warszawa – parter.

Szczegóły sal - http://www.goldenfloor.pl/sale/.

Centrum szkoleniowe znajduje się na 32 piętrze biurowca Warsaw Trade Tower oprócz profesjonalnego wyposażenia oferuje piękną panoramę stolicy. Do dyspozycji gości oddano 12 sal - największa z nich może pomieścić do 220 osób i została wyposażona w system 4 ścian mobilnych co pozwala na jej dowolną aranżację.

Sale konferencyjne Golden Floor Plaza posiadają wysoki standard wykończenia oraz udogodnienia, jakimi powinno cechować się nowoczesne centrum kongresowe. 14 sal utrzymanych w stylu gabinetowym oferuje wysoki standard przeprowadzanych eventów.

Kameralny ośrodek Golden Floor Airport znajdujący się w budynku klasy „A” na pograniczu Mokotowa i Ochoty w pobliżu lotniska Warszawa Okęcie oferuje klimatyzowane sale z dostępem do światła dziennego, wyposażone w niezbędny sprzęt do przeprowadzenia konferencji oraz szkoleń (projektor, ekran, flipchart).

Podsumowując, idealna konferencja, czy szkolenie wymaga odpowiedniego planowania. Warszawa, ze swoim prestiżem wydaje się miejscem idealnym. Organizując konferencję, szkolenie, czy inny event w stolicy warto zwrócić uwagę na ofertę Centrum kongersowego Golden Floor – 3 różne lokalizacje oferują nam profesjonalne podejście do klienta, świetne wyposażenie i wysoki standard świadczonych usług.