Wakacyjne lekcje angielskiego nie muszą być nudne!

nauka języka angielskiego

Twoje dziecko nie radzi sobie z angielskim w szkole? Przyniesione do domu świadectwo wyraźnie wskazuje na to, że najwyższy czas pomyśleć o korepetycjach? Nie zmuszaj dziecka do siedzenia nad podręcznikiem w wakacje i lekcji z prywatnym nauczycielem, które niewiele dadzą, tylko zaproponuj mu naukę w przyjaznej atmosferze i grupie rówieśników, którą zapewni profesjonalna szkoła języka angielskiego.

Wielu nastolatków ma problemy z nauką języka angielskiego w szkole. Nie zawsze są one związane z lenistwem dziecka, któremu nie chce się powtarzać materiału. Bardzo często problem tkwi w zbyt licznych klasach, niewielkiej ilości godzin lekcyjnych i braku czasu nauczyciela dla konkretnego ucznia, który nie radzi sobie z gramatyką czy zapamiętywaniem słówek.

Dzieci i młodzież często nie mogą także wystarczająco skupić się na nauce w szkole ze względu na nieodpowiedni format lekcji. Nuda podczas nauki powoduje rozkojarzenie i sprawia, że lekcje ograniczają się jedynie do przepisywania z tablicy i pamięciowej nauki do sprawdzianów. Na efekty takiej nauki nie trzeba długo czekać – pogłębiające się zaległości powodują coraz większy problem z przyswajaniem nowego materiału, czego potwierdzeniem są coraz gorsze oceny.

Jak zachęcić dziecko do nauki języka angielskiego?
Doskonałym sposobem na przyjemną i przede wszystkim efektywną naukę są zajęcia w szkołach językowych, gdzie dziecko kwalifikowane jest do grupy rówieśniczej na tym samym poziomie wiedzy. Nie ma tu więc stresu i wstydu, że potrafi ono mniej niż rówieśnicy, a przyjemna i jednocześnie atrakcyjna forma zajęć znacząco przyśpiesza edukację i sprawia, że dziecko chętnie uczęszcza na zajęcia.

Lekcje w szkole językowej to doskonały pomysł zarówno dla słabszych, jak i wyjątkowo zdolnych dzieci. W jednym i drugim przypadku dospawanie programu nauczania do wiedzy dziecka pozwoli rozwijać jego umiejętności, co wpłynie nie tylko na poprawę dotychczasowych wyników w szkole, ale także pewności siebie podczas posługiwania się językiem angielskim.

Którą szkołę językową wybrać?
Wybór różnych ośrodków edukacyjnych jest duży, jednak nie zawsze trafimy do profesjonalnej szkoły, co może zniechęcić dziecko do dalszej nauki. Najlepszym wyborem będą zajęcia w SpeakUp – szkole języka angielskiego, która oferuje angielski dla młodzieży: www.speak-up.pl/pl/oferta/dla-mlodziezy w atrakcyjnej formie i z gwarancją efektów!

Jeżeli chcesz pomóc swojemu dziecku opanować angielski od podstaw, szukasz sposobu, aby poprawić jego wyniki w szkole i nadrobić zaległości, lub chcesz wspomóc szczególnie utalentowanego w kierunku nauki języków ucznia, już dziś wejdź na stronę speak-up.pl i zapisz dziecko na najlepszy kurs językowy w Polsce!

Zyskasz nie tylko pewność, że wartościowo lokujesz pieniądze na edukację Twojej pociechy, ale także wygodę, gdyż zajęcia odbywają się zawsze w tym samym terminie! Dodatkowo Twoje dziecko zyska możliwość przebywania w grupie rówieśniczej, nawiązywania nowych znajomości i doskonałej zabawy połączonej z nauką, więc wakacyjne lekcje nie będą dla niego karą za gorsze oceny na świadectwie!