Skuteczne kursy dla bezrobotnych

kwalifikacje zawodowe

Pozostawanie bez pracy może być najgorszym czasem w życiu, ale może też dać szansę na rozwijanie innych umiejętności lub poszukiwanie metod do spełniania swoich marzeń. Kosmetyki i makijaż to Twoja pasja, ale Twoja droga zawodowa skręciła w innym kierunku? Teraz właśnie masz okazję, żeby zrealizować to marzenie i zająć się tym zawodowo!

 

Kosmetologia, dietetyka, wizaż, stylizacja paznokci, fryzjerstwo...
To wymarzone zawody wielu kobiet (i nie tylko). Jeśli pozostajesz bez pracy masz możliwość zrealizowania swoich marzeń i pomysłów na własny biznes. Szkolenia Perfectum dadzą Ci możliwość uzyskania wszelkich niezbędnych kompetencji i wiedzy, jaką potrzebujesz, aby rozpocząć pracę w tych zawodach. Zamiast narzekać na miejsce, w którym się znalazłeś, zainwestuj w siebie i spraw, że Twoja przyszłość będzie realizacją najskrytszych marzeń. Wielostopniowe kursy pozwolą Ci na rozwijanie swoich umiejętności, dzięki czemu w krótkim czasie możesz stać się ekspertem w danej dziedzinie.

Finansowanie z Urzędu Pracy
Europejskie Centrum Kształcenia pomoże Ci z formalnościami przy zdobywaniu dofinansowania z Urzędu Pracy. Jeśli jesteś zarejestrowany jako bezrobotny i planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą lub masz już zapewnione miejsce pracy, ale potrzebujesz dodatkowego szkolenia, masz szansę, aby Urząd Pracy pokrył koszty kursu. Dzięki temu zdobywasz nową wiedzę i rozwijasz się w kierunku, do którego dążysz przy minimalnym wkładzie własnym.

Dlaczego warto szkolić się jako bezrobotny?
Kolejne kursy i szkolenia oznaczają podniesienie swoich kwalifikacji, a to z kolei polepsza Twoją pozycję na rynku pracy. Dlaczego warto wybrać Perfectum – Europejskie Centrum Kształcenia, aby towarzyszyło Ci na ścieżce kariery? Z wielu powodów. W Perfectum stawiamy głównie na praktyczne umiejętności, dlatego masz pewność, że nawet po kilkunastogodzinnym kursie wyjdziesz od nas z nowymi zdolnościami. Ponadto zapewniamy pracę na produktach najwyższej jakości i z ludźmi, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Nasi kursanci są dla nas najważniejsi, dlatego zapewniamy poszkoleniową opiekę.

Czego można się nauczyć w Perfectum?
Decydując się na rozpoczęcie kursu w Europejskim Centrum Kształcenia stajesz przed wyborem jednego z wielu oferowanych szkoleń. Możesz wybierać wśród kursów dotykających większości aspektów działalności zawodowej kosmetyczki, wizażystki, fryzjerki lub masażysty. Znajdziesz także szeroką ofertę dla zawodowych stylistek paznokci, dietetyków oraz menadżerów salonów piękności i domów weselnych. Różnorodność kursów, a także ich zróżnicowanie pod względem zaawansowania sprawia, że mogą się u nas kształcić zarówno laicy, jak i osoby, które posiadają już wiedzę z danego tematu.

Bezrobocie daje wiele możliwości – wykorzystaj swoje, zainwestuj w siebie i spełnij marzenia!

 

Kursy dla bezrobotnych SzkoleniaPerfectum.pl Warszawa