Czas się pouczyć!

Na rynku jest kilka czasopism, które są przeznaczone dla nauczycieli języka angielskiego, a także osób uczących się tego języka. Wśród nich czołowe miejsce z pewnością zajmuje właśnie The Teacher's Magazine, które uważane jest przez osoby z branży za praktyczny dodatek do ich działalności naukowej.

Czego dowiemy się z The Teacher's Magazine?

The Teacher's Magazine w przeciwieństwie do innych podobnych czasopism dostępnych na rynku jest skierowany do bardzo konkretnej grupy odbiorców. W jego przypadku są to nauczyciele dzieci i młodych uczniów. Treści publikowane na jego łamach pozwalają na uzyskanie inspiracji i pomysłów w zakresie prowadzenia lekcji dla najmłodszych. W magazynie znajdziemy również fantastyczne ilustracje, które sprawiają, że nauka jest jeszcze przyjemniejsza i atrakcyjniejsza dla milusińskich adeptów języka.

W czasopiśmie The Teacher's Magazine, dostępnym choćby w prenumeracie na stronie prenumerata.ruch.com.pl, znajdziemy liczne ćwiczenia, które pomogą nam w prowadzeniu zajęć lekcyjnych dla dzieci. Są one przeznaczone zarówno dla dzieci, których ojczystym językiem jest angielski oraz tych, które uczą się go jako języka dodatkowego (obcego). Wszystkie zamieszczone na stronach czasopisma ćwiczenia mają maksymalnie średniozaawansowany poziom, co sprawia, że bez problemu poradzą sobie z nimi nawet dzieci.

Inspiracja dla lekcji i znacznie więcej

W The Teacher's Magazine znajdziemy nie tylko inspiracje dotyczące ćwiczeń i prowadzenia zajęć lekcyjnych z języka angielskiego dla dzieci, ale nawet całe lekcje. Są one dokładnie rozpisane, wraz ze wskazówkami dla pedagoga. Twórcy magazynu zadbali również o to, aby sposób przekazywania wiedzy najmłodszym był dla nich szczególnie atrakcyjny. Zamiast "nudnych" ćwiczeń i powtarzalności mamy tutaj gry logiczne, które angażują małych odbiorców i sprawiają, że znacznie łatwiej jest im przyswajać wiedzę. Doskonale wiemy przecież, że najlepiej uczymy się przez zabawę.

W każdym numerze magazynu ponad 50% jego zawartości stanowią właśnie opisane wcześniej kreatywne ćwiczenia. Jednak tym, na co warto zwrócić uwagę są również piękne plakaty i ilustracje, które w sposób graficzny uczą nowych słów i poprzez skojarzenia umożliwiają jeszcze szybsze zapamiętywanie. Plakaty i ilustracje można bez przeszkód wycinać z poszczególnych numerów magazynu i przygotować do wielokrotnego użycia na lekcji (np. je laminując). Dzieciom będzie znacznie łatwiej wytłumaczyć pewne zagadnienia, gdy ich wzrok przyciągną piękne i kolorowe ilustracje.

The Teacher's Magazine jest zawsze aktualny

The Teacher's Magazine jest wydawany co miesiąc. Poruszane w nim tematy są ciągle aktualizowane. W przypadku ważnych uroczystości, świąt, czy też innych okazji, możemy spodziewać się atrakcyjnych artykułów, pomysłów na lekcje i innych pomocy naukowych, które pomogą nam prowadzić zajęcia, a najmłodszym zapoznać się ze zwyczajami świata, w którym żyją.

Forma artykułów w The Teacher's Magazine

Wartą nadmieniania informacją jest fakt, że każdy temat poruszany w The Teacher's Magazine jest dostępny dla nauczycieli i ich uczniów w bardzo przystępnej formie. Piękne, kolorowe ilustracje to jednak nie wszystko, czego możemy się spodziewać po magazynie. Poruszając nowy temat zawsze będziemy mieli okazję zapoznać się z interesującą historią, która zaciekawi młodych czytelników i sprawi, że chętniej będą oni dociekać związanych z nią szczegółów. Bajkowe historie przedstawiane w The Teacher's Magazine umożliwiają również łatwiejsze zapamiętywanie słówek, zwrotów, a także są wstępem do nauki o kulturze i historii otaczającego nas świata.

The Teacher's Magazine obok innych magazynów przeznaczonych dla nauczycieli języka angielskiego jest praktycznie pozycją obowiązkową. Może on stanowić inspirację dla pedagogów, kopalnię pomysłów do przeprowadzania interesujących lekcji lub też źródłem informacji, a którego młodzi nauczyciele mogą czerpać pełnymi garściami. Z pewnością każdy pedagog znajdzie w magazynie coś dla siebie, a lekcje inspirowane treściami zawartymi w czasopiśmie będą bardziej interesujące i atrakcyjne dla uczniów.