WSB MBA Szczecin – atrakcyjny program MBA na Pomorzu Zachodnim

program MBA

Każda osoba, która poważnie myśli o rozwoju swojej kariery na szczeblu menedżerskim, powinna nieustannie zdobywać nowe umiejętności. Umożliwiają to bez wątpienia studia MBA. Praktyczny wymiar programu i możliwość stworzenia własnej sieci kontaktów biznesowych przekonuje coraz więcej osób do podjęcia nauki na studiach tego typu. Dla osób poszukujących programu MBA na Pomorzu Zachodnim ciekawą opcją mogą być studia w Wyższej Szkole Bankowej.

Studia MBA: biznes i zarządzanie w praktyce

Dlaczego studia MBA cieszą się rosnącą popularnością? Tłumaczyć to może praktyczny wymiar programu. Słuchacze zdobywają na zajęciach praktyczne umiejętności, a uczą się poprzez warsztaty, rozwiązywanie case studies, udział w burzy mózgów, realizowanie własnych projektów. Co ważne, zajęcia prowadzą osoby, które mają wieloletnie doświadczenie w branży – nie są to teoretycy akademiccy. Na studia MBA mogą aplikować wyłącznie osoby, które mają już wykształcenie wyższe (co najmniej dyplom licencjata) oraz doświadczenie zawodowe (co najmniej trzy lata). Dzięki temu poziom nauczania jest znacznie wyższy, a w dodatku możliwe jest stworzenie własnej sieci kontaktów biznesowych.

Studia MBA WSB Szczecin: program MBA na Pomorzu Zachodnim

Osoby, które chcą iść na studia MBA na Pomorzu Zachodnim, mogą wybrać ofertę Wyższej Szkoły Bankowej. Uczelnia w Szczecinie realizuje program MBA od 2013 roku w partnerstwie z Franklin University. Warto zwrócić uwagę na partnera biznesowego programu – jest nim ZPPZ Lewiatan, czyli Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego. Program MBA realizowany w Szczecinie obejmuje zagadnienia z wszystkich ważnych dziedzin istotnych z punktu widzenia menedżera – ekonomii, finansów, prawa, zarządzania czy marketingu. Duży nacisk położony jest również na kształtowanie umiejętności miękkich, które często odgrywają kluczową rolę przy dalszym rozwoju kariery zawodowej. Studia MBA WSB w Szczecinie umożliwiają również wyjazd do siedziby Franklin University. Więcej informacji o studiach można znaleźć na stronie www.studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/szczecin/korzysci.

 

Artykuł sponsorowany

Źródło zdjęcia: pixabay.com