Warsztaty Active Image- rozwijaj się w ruchu!

Stowarzyszenie Rozwoju Osobistego SAWARES zaprasza na warsztaty Active Image, które odbędą się w dniach 7-14 marca 2013 roku w Krakowie. Warsztaty są  oparte na założeniu, że ciało może stać się naszym atutem w kontaktach w życiu osobistym i zawodowym.

Warsztaty są połączeniem aktywności fizycznej i duchowej. Dzięki ćwiczeniom sprawnościowym, zabawom, różnym technikom tańca można rozwinąć swoje kompetencje osobiste. Warsztaty zostały stworzone dla ludzi młodych przez sztab doświadczonych specjalistów czynnie zajmujących się tematyką rozwoju osobistego i kariery.

Uczestnicząc w warsztatach można:

  • zyskać swój naturalny, atrakcyjny wygląd zrzucając zbędne kilogramy
  • stać się sprawniejszym, aktywniejszym i bardziej pewnym siebie
  • odzyskać spokój emocjonalny i zwiększyć swobodę w kontaktach z innymi ludźmi
  • zwiększyć swoją motywację do działania

Warsztaty prowadzone są przez trenera-choreografa z 20-letnim stażem pracy i przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wielkim atutem warsztatów jest ich różnorodność. Gwiazdy, przewroty, stanie na rękach, kroki i figury salsy, hip-hop, jazz, afro, tańce latynoskie i towarzyskie- to wszystko sprawia, że w trakcie warsztatów nie można się nudzić. Uczestnicząc w nich można nie tylko rozwijać swoje kompetencje osobiste, ale również poprawić kondycję fizyczną i wymodelować sylwetkę w przyjemnej atmosferze. Pewność siebie, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i reprezentacyjny wygląd to wszytko jest przydatne w każdej sferze naszego życia. Uczestnictwo w warsztatach to odskocznia od życia codziennego, oryginalny sposób na spędzenie wolnego czasu. Chcesz poprawiać swoje relacje biznesowe i kontakty w życiu osobistym? Metody: na leniwca, na Dirty Dancing czy na Rozpostarcie Skrzydeł pozwolą ci lepiej poznać twoje możliwości.

Więcej informacji można uzyskać tutaj. Warto pamiętać, że aby zarezerwować miejsce w warsztatach potrzebna jest wpłata członkowska w kwocie 50 zł.