Dlaczego warto skorzystać z oferty szkół policealnych GoWork?

Tytuł technika lub specjalisty w rok lub dwa lata, aż 34 najbardziej popularne kierunki kształcenia w ofercie, niskie czesne, liczne rabaty, a także kierunki całkowicie bezpłatne to podstawowe atuty szkół policealnych GoWork. Dzięki nim, szkoły te stają się coraz bardziej popularną alternatywą dla maturzystów, zastanawiających się nad wyborem dalszej ścieżki edukacji zawodowej.

Szkoła policealna a uczelnia wyższa

Dziś dyplom nawet najbardziej prestiżowej uczelni nie daje gwarancji znalezienia zatrudnienia. Współczesny rynek pracy ciągle ewoluuje. Zmienia się zapotrzebowanie na konkretne zawody i kwalifikacje. Najbardziej cenionymi przez pracodawców umiejętnościami są: elastyczność i gotowość do ciągłego rozwoju. Decydując się na naukę w szkole policealnej, masz pewność, że zdobędziesz zawód i kwalifikacje do wykonywania konkretnego zawodu nie w pięć lat, ale w dwa lata lub nawet w rok, w zależności od kierunku. To duża oszczędność czasu, a co za tym idzie – także pieniędzy.

Szkoły policealne GoWork- oferta edukacyjna

Szkoły policealne GoWork dają swoim podopiecznym szeroki wachlarz możliwości. W ofercie: roczne szkoły policealne, dwuletnie szkoły policealne, medyczna szkoła policealna, kwalifikacyjne kursy zawodowe. To możliwość  kształcenia aż na 34 kierunkach, w takich miastach jak : Kraków, Poznań, Bydgoszcz, Warszawa, Lublin, Katowice oraz Wrocław, w trybie dziennym, wieczorowym lub zaocznym. Kadra nauczycielska szkół policealnych GoWork to nie teoretycy, ale prawdziwi praktycy, którzy na co dzień rozwiązują realne problemy pojawiające się w ich zawodzie, a zatem wiedzą jak uczyć praktycznie.

Ucz się w Poznaniu

Szkoły policealne Poznań to możliwość zdobycia wiedzy na najwyższym poziomie, a przede wszystkim szczególnie cenionych przez pracodawców umiejętności praktycznych w zawodzie. Dzięki temu absolwenci szkoły to prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie. Chcesz zdobyć tytuł technika masażysty, technika farmaceutycznego czy technika usług kosmetycznych?  Szkoła policealna Poznań pomoże Ci to osiągnąć. Dogodna lokalizacja placówki, niskie czesne, brak jakichkolwiek ukrytych opłat, nowoczesne pracownie wyposażone w najlepszy sprzęt- to wszystko sprawia, że nauka w szkole policealnej GoWork jest właściwym wyborem dla każdego, kto w sposób praktyczny chce zdobywać nowe kwalifikacje. Więcej informacji uzyskasz klikając: http://www.szkoly.gowork.pl/oddzial/poznan